reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

A u nas kolejny zab! To juz 10 !!! I nie wiem czy tylko 10 bo nie moge sprawdzic bo mnie corka mocno gryzie ;D Teraz wyszla druga dolna czworka ;D ;D ;D
 
reklama
pozwolicie,że włącze sie do rozmowy..
Oliwka najpierw miała trójki-też byłam zdziwiona,bo podobno najpierw są czwóreczki,a za 3 dni-wyszedl pierwszy trzonowiec -pierwsza czwórka
trochę mnie pediatra nastraszyła,bo mówiła że trójki to zeby tzw. oczne i jak one wychodzą to mogą byc rózne objawy np.zapalenie spojówek,podwyzszona temperatura,biegunka itp.
ja niczego takiego nie zaobserwowałam,ale kazde dziecko jest inne
więc uważam,że i na to nie ma żelaznej reguły
 

to ciekawie to musi wyglądać!!! :laugh: :laugh: :laugh:
ma ksywke wampir albo Blade.....komicznie to wyglada :))
 
www.krasnal.pl pisze:
pozwolicie,że włącze sie do rozmowy..
Oliwka najpierw miała trójki-też byłam zdziwiona,bo podobno najpierw są czwóreczki,a za 3 dni-wyszedl pierwszy trzonowiec -pierwsza czwórka
trochę mnie pediatra nastraszyła,bo mówiła że trójki to zeby tzw. oczne i jak one wychodzą to mogą byc rózne objawy np.zapalenie spojówek,podwyzszona temperatura,biegunka itp.
ja niczego takiego nie zaobserwowałam,ale kazde dziecko jest inne
więc uważam,że i na to nie ma żelaznej  reguły
to tylko się cieszyć, Daruś jeszcze nie ma trójek zobaczymy jak to będzie u Nas oby tak samo
 
Mam pytanie, może sie lepiej orientujecie. Mój synek już niedługo skończy 10 miesięcy a nie ma jeszcze żadnego ząbka. I na razie jego dziąsełka sa takie same jak były pól roku temu. czy to normalne?? czy te ząbki wyjdąwerszcie???
 
ja jeszcze własnego doświadczenia nie mam ale słyszałam o przypadku że zaczęły rosnąć w 13 mies także nie martw sie tylko czekaj cierpliwie
 
Mojej znajomej, córeczce wyszły dolne jedyneczki w 10 m-cu dopiero, nie martw się wyjdą wyjdą na pewno. Mówią, że czym później ząbki wychodzą to są mocniejsze.
 
reklama
Do góry