reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

reklama
Jestem w 16 tygodniu. Czy to możliwe żebym czuła mojego malucha i jego ruchy? bo jakos nie moge uwiezyc w to ze moje malenstwo rusza sie na tyle mocno ze juz to czuje, chyba po prostu to do mnie jeszcze nie dociera... :-)
 
czesc dziewczyny.ja poczulam pierwsze ruchy dzidzi w 14 tygodniu ciazy potem juz zaczely sie bardziej nasilac a to jest moja pierwsza ciaza i wcale nie jestem taka chudzinka:):):)plec dziecka poznalismy w 3 miesiacu akurat tak sie ulozyl :):)chloopiec :):):)
 
U mnie (pierwsza dzidzia) ruchy pojawiły się pomiędzy 18 -20 tyg. W 20 byłam już przekonana że to moja malutka bo wcześniej czułam ale niebyłam pewna czy to ruchy dzidzi
 
Pierwszą Emilkę czułam w 16 tygodniu ciąży (15+ 3) drugą Niuńkę (15+2) a obecnego mieszkańca mojego brzuszka wczoraj czyli (14+5). Moja siostra nie czuła ruchów prawie do końca, nie mogłam w to uwierzyć,ale tak było, nawet przed samych porodem kiedy tak ważne jest liczenie ruchów dziecka nie czuła prawie nic. Teraz moja siostrzenica ma 3,5 roku , jest szybka i ruchliwa jak wiatr-nie wiem, czemu to dziecko tak leniwe było w brzuchu mamy. Ile to zmartwień było z tego powodu :-)
 
marzenka nie wiem jak to jest możliwe bo w 3 miesiacu jeszcze nie da sie rozpoznac płci bo jeszcze narzady nie sa na tyle rozwiniete :))

 
reklama
Do góry