reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

reklama
Dziewczyny jesli nie czujecie w pozniejszej ciazy ruchu dzidziusia, to nic strasznego:-)Dziecko w pewnej chwili nie ma juz tyle miejsca w brzuszku zeby sie poruszac, dlatego juz go nie czuc tak jak na poczatku:tak:
 
Ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam około 18 tyg, w drugiej już w 16 tygodniu wiedziałam że to TO, i teraz w trzeciej ciąży również w 16 tyg Juniorek zaczął byc odczuwalny. Dość wcześnie ale to chyba dlatego że chudzinka ze mnie (była).
Ja pierwsze ruch poczulam w 18 tygodniu i mysle ze to nie ma nic wspólnego z waga kobiety, bo jestem sredniej wagi a tez dosyc szybko moglam poczuc moje malenstwo:) Kopie mnie codziennie a szczegolnie jak zjem cos slodkiego:)
 
Jestem w pierwszej ciąży i dopiero poczułam ruchy w 22 tyg. Teraz jestem w 30. Mała ogólnie delikatnie kopie, bardziej woli się rozciągać:-D
 
ja ruchy poczulam jakos 19-10 tydzien. ale od jakiegos czasu zauwazylam takie dziwne uderzenia w moim brzuchu są lekkie, ok . 2 min. i wystepują co jakis czas w rownym tępie mniej wiecej co 2 sekundy.. nie wiem czy to mozliwe jestem w 27 tygodniu.. czy to jest czkawka czy na to jeszcze za wczesnie? z góry dziękuję za odpowiedz. :)
 
tez to mam :-)
na poczatku sie troszke martwilam ze to moze jakies skurcze czy cos... ale to dzidzia ma czkawke :tak:
 
Czy jeśli od tygodnia czuję ruchy, a wczoraj i dziś jakoś tak słabo się rusza, to normalne? Moja pierwsza ciąża, więc nic nie wiem...
 
Czy jeśli od tygodnia czuję ruchy, a wczoraj i dziś jakoś tak słabo się rusza, to normalne? Moja pierwsza ciąża, więc nic nie wiem...
Moja droga nie masz sie co martwic:)sama nie wiem od czego to zależy ale tak to juz jest raz sie rusza raz nie u mnie najwiecej sie rusza jak zjem cos slodkiego albo jak jestem po gimnastyce:)

 
reklama
Do góry