reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
moonik pamiętam Cię! gratuluję ciąży :-) zdrówka życzę! i gratulacje dla Tadzika :-)
nili no nareszcie się przebił ząbek - gratulacje :-)
 
Czy są jeszcze jakieś bezzębne dzieciaczki ;-) Czy Drusia już była ostatnia ??
Teraz jak ma ząbka - takiego mini mini - bierze mnie za rękę i próbuje ugryźć :-D
 
Gratulacje dla Drusi! Tak, chyba była ostatnim maluszkiem bez ząbków. Natalia ma osiem - i na razie przerwa.

Natomiast ja mam pytanie inne: czy jest jeszcze jakiś maluch, który nie chodzi samodzielnie? BO chyba tylko Natalia została...

W ogóle to ona ma dziwnie z tym chodzeniem: za jedną rączkę po prostu biega, nawet po nierównym terenie - mam wrażenie, że ona fizycznie by już spokojnie mogła sama chodzić, tylko się boi i szuka, żeby jej podać rękę.
 
ciekawa jestem ile mój waży, ostatnio jest dla mnie strasznie ciężki, nie mam siły go nosić, ale myślę ze waży podobnie jak u Ciebie olip.
 
reklama
Do góry