reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ivaz moj wczesniej tez nie dawal sobie pampka zmienic teraz juz jest ok.
po kapieli sie nie wyrywa tylko grzecznie lezy i gada sobie....

dzis mu sie cos porobilo bo odmawia jedzenia....sniadanie zjadl w miare normalnie jogurt tez,a przy obiedzie juz sciemnial przy deserze rowniez.
Teraz probowalam mu dac podwieczorek i nie chce
 
reklama
mój Kuba też dziś przechodzi samego siebie, cały czas płacze bez powodu i nic go nie interesuje tylko ja i moje ręce, ale to pewnie przez zęby, więc się pocieszam, że kiedyś się to skończy :-)
 
A mój smyk dla odmiany w końcu zaczął jeść...nrmalnie cieszę się jak diabli bo i waga trochę ruszyła do przodu:tak: No i dzisiaj pierwszy raz zrobił sam "papa":-) Jestem dumna z tego mojego smyka...tylko moja teściowa i szwagierka mnie dołuja bo cały czas mi powtarzają, że on mało mówi...a mówi "mama" "niama" "ał ał" (pies:-D) "baba"...no kurcze, czy to jest mało??? NO a że nie lata bez przerwy z tymi okrzykami no to chyba jest normalne??? Głupie baby, nie lubię ich!! Tym bardziej, ze syn mojej szwagierki bardzo długo wogóle nic nie mówł:angry:
 
postawiłam dzis małego na wadze elektrycznej i wiecie jaka waga mu wyszła ? :szok::szok: 15.900 :szok::szok: Jednak miałam dobre wrazenie ze mu sie przybrało bo jakis ciezszy mi sie juz wydawał :confused2:

agnesiaa a powiedz czego u nas nie brakuje :-p :cool: :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miroslava1979 nie dołuj się, bo nie masz czym, nie słuchaj w ogóle takich głupot. Jakby miał 3 lata i mówił tylko tyle to mogłabyś się martwić, ale w tym wieku mówi bardzo ładnie i dużo :-) a może powinien już wiersze recytować? Mój Kuba umiał papa już dawno chyba ze dwa miesiące temu i robił każdemu, kto nawet z pokoju wychodził, a teraz zobaczył jak pstrykałam palcami i nie chce robi papa tylko tak styka palce jak mówię papa :-) czort mały :-p
 
reklama
u nas też nie mierzą wzrostu, Kacpra zawsze ważą i mierzą mu główkę, ja go ostatnio dopadłam z cm krawiecki i wyszło mi 80 cm
 
Do góry