reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Gratuluje postepow dzieciaczkom!!!
Justyna- pewnie ze zabek sie liczy i juz jest!! Hehe wiesz jaka ja byłam oburzona jak mi Artur zadzwonil i powiedzial ze Maja ma zabek, ja przyjechałam po zajeicah predko do domu, zagladam do paszczy a tam... NIC:cool2: Nie wiem, jakos mialam takie wyobrazenie jak blondynka skonczona ze mi nagle taki wielki kieł wyskoczy a zanim zaczeło byc widac ten ząb to ze 2tyg minely a ja sie doczekac nie moglam:-D
A teraz i tak mamy cisze juz bardzo długo, te dolne jedynki jej pod koniec pazdziernika wyskoczyly i dalej nic:dry:
 
reklama
he he... wymyslony na długo przed pierwszym klem, także się naczekał, ale dzięki:-) długi tekst więc duuuuuuużżżżżżżżżż yyyyyyyy suwaczek:-p
 
A Natalia ma cztery ząbki - dwie dolne jedynki, górną lewą jedynką i dwójkę - piąty ząbek (druga górna jedynka) w drodze:-D Suwaczka ząbkowego jakoś nie chce mi robić. Niestety Mała nadal okropni się ślini - śliniaczek muszę zakładać niemal cały dzień:baffled::baffled::baffled:
 
U nas też postępy :-D
Drusia wstaje sama pośrodku pokoju i kilka razy przeszła po 2-3 kroczki. Ostatnio też łapie mnie za rękę by chodzić - za jedną rękę. Drugą wyrywa :)
Nauczyła się też kiwać "nie nie". Jak nie chce już czegoś jeść czy pić to kiwa " nie" :tak:
 
wkleiłam na zamkniętym ale w zasadzie tutaj powinnam.
Lekarz w szptalu powiedział ze trochę mało przybrał bo przez 2 miesiące tylko 200 gram ale myślałam ze to normalne:no::no:?? przed szpitalem ważył 9600 a w dniu przyjęcia jak mial to zakażenie układu moczowego 9280:-(.
u Was dzieci jeszcze dużo przybierają?
Oliwier na 9,5 kg się zatrzymał:sorry2: ogólne to i tak każdy mówi że on taki pulchny wygląda (ma poliki ;-) a reszta ciałka już szczupleć zaczyna:sorry2:).
Dla niewtajemniczonych Oliwer ma podejrzene refluksu moczowodowego i jednym z objawów jest małe przybieranie a nawet chudnęcie:-( ale kurde on żre jak koń:-D:-D

Rozmiar nosi w zależnosci od firmy albo 74, albo 80 albo niektóre nawet 86;-) generalne juz 80.:tak:

Jak możecie to wypowiedzcie się jak to u Was wygląda z tym przybieraniem:sorry2:
 
Wojtek był wczoraj na szczepieniu i waży 11,60kg

Madzik wydaje mi się że Oliwier nie waży mało, teraz przecież dzieciaczki dużo się ruszają więc nie przybierają już tak szybko i całe szczęście bo już mi plecy odmawiają posłuszeństwa, bolą jak diabli od noszenia tego klocka.
 
reklama
dzięki dziewczyny za odpowiedź:tak: bardziej mi chodziło o przybieranie bo waga wiadomo może być różna.

a tak jeszcze uścislając to przez ostatnie 2 miesiące wasze dzieci przybierały na wadze czy juz tytlko raczej wzwyż rosną?
Nasz szczupleje po prostu ale myslałam że to norma:sorry2:
przepraszam ze tak mecze ale zmartwiły mnie słowa lekarza..
 
Ostatnia edycja:
Do góry