reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Sara gratulujemy kolejnego zębola :tak:
A u nas lipa ani jednego zęba a dziąsła spuchnięte od 4mc :-(
Co do pchacza to mój Alan jeszcze nie umie przy nim chodzic nie nadąża bo ręce pcha szybciej niż nóżkamin przebiera :-D a tak wogóle to kupiłam pchacza FP taki z pianinkiem i mnie wkurza bo on nie ma żadnego spowalniacza tylko się ślizga i nawet jak Alan wstaje to potrafi odjechac :baffled::eek:
 
Avanti my mamy Vautecha i tez nie ma spowalniacza a SZym zasuwa przy nim juz od dawna...no teraz juz wiecej sam chodzi niz z pchaczem.....na poczatku tez za szybko pchal raczkamia za wolno przebieral nozkami i chodzilam za nim i trzymalam pchacza albo jego;-) pozniej juz chodzil normalnie za kilka dni biegal z nim:-D
 
Moja Zośka znów wczoraj zrobiła ze 12 kroków, ale skubana idzie jak ją zawołam i rozłożę ręcę, tak sama z siebie np od mebla do mebla to nie chce chodzic, idzie tylko do mnie i tylko wtedy jak sama wstanie np na środku pokoju.
I smieje sie przy tym w głos tak bardzo się cieszy ze sama idzie. W sumie dla mnie to nie chodzenie jeszcze, ale pierwsze samodzielne kroki mamy juz za sobą:-):-)
Jak juz pisałam pchacz u nas sie nie sprawdza, a ma dwa i zaden jej nie przypasował:-(
Saro rzeczywiście dziwnie te zabki wychodzą Julitce, u nas wg schematu
 
Sara zapomnialam pogratulowac zabkow:-p wiec GRATULEJSZYN dla Julitki:-)
Ivaz Brawa dla Zosi.....nie dlugo pewnie sama zacznie biegac jak Szymon:tak:
 
Ivaz-gratuluje Zosce.Moja nadal maksymalnie zrobila 6 krokow-coz,chyba jest leniwa...;-):-DPostep taki ze ostatnio juz nie placze jak przejdzie.Raz szla i bila sobie "brawo" sama smiejac sie-mam z tego fotke nawet,ale cos sie dzieje z aparatem i nie mozna sciagnac fot:/Mysle ze wejscie USB jest uszkodzone.Nawet na allegro nie moge nowych aukcji wystawiac teraz.
Nie wiem o ilu zebach ostatnio pisalam ale mamy aktualnie 5 bo doslownie co dzien cos wychodzi na gorze-mamy wiec w sumie 2 dolne jedynki,2 gorne jedynki i prawa gorna dwojke:tak:Moze jutro znajde czas na suwaczek zebowy.
 
u nas nadal brak zębów, choć ślinił się jak miał już 3 miesiące...

mamy 2 chodziki - FP jakoś go nie lubi i prezent gwiazdkowy 5w1 pojazd pchacz - jest super młody biega przy nim jak szalony

no i Miki uwielbia pchać przed sobą krzesło kuchenne ....

chodzik mamy - jeszcze nigdy nie użyty .... chyba go oddam

a Mikuś już stoi bez trzymanki pewnie - najczęściej jak się zapomni np coś ogląda, je chlebek.
 
ależ wysyp ząbków Sara:) my mamy jedną dolna jedynkę:):-):-):-):-) BArdzo ciężko się wyżynała więc ciężko było. nie widziałam jeszcze ząbka - bo skubana nie chce mi pokazać, ale koronę już czuję palcem - jaka ostra cholercia - i na piersi:baffled: więc uznaję, że ząbek jest mimo, że nikt go nie widział:-D:-D
 
reklama
Do góry