reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Hej dziewczyny jestem z bardzo ładnego i ciekawego miasta woj zach.pomorskie;-)
no wierze wam ze macie czasem dość bieganiny za waszymi maluszkami:-) nie wiem juz co lepsze raczkujące i psotnik taki jak mój czy mały chodzący uciekinier he;-)
 
reklama
witaj Olu
fajnie ze do nas dołączasz!! o z tej strony Polski to tu na forum jest juz kilka mam.
A tym ze mały nie chodzi sie nie martw zobaczysz jeszcze trochę a nie bedziesz mogła go dogonić ;-)
 
Mój bąbel właśnie zasnął fiu... ciekawe na jak długo mam czas żeby zrobić sałatkę i pierożki;-) macie problem z usypianiem swoich dzieci ja tak tzn Tymek potrafi spać mi dwa razy ok 13 i jeszcze pokłada mi się np ok 20 i wstaje o 21 i spać chodzimy po 23 grubo...wiem ze późno ale co ja mam zrobić już nie mam sposobu na niego a tym bardziej teraz wychodzi mu na raz 6zebów!dostał małe afty wkłada do buziaczka co popadnie nie jestem w stanie go zawsze upilnować;-(a zęby ma do polowy wyrośnięte lub widac kiełki w tym trzonowy ząbek stany podgorączkowe ma codziennie

wrócę jeszcze do nauki chodzenia myślałam żeby zainwestować w chodzik pchacz może mały wtedy zaskoczył by ze nóżki potrzebne są również do chodzenia a nie tylko do raczkowania sama już nie wiem...Jelsi któras z was chcialaby sprzedac to prosze dac znac lub znacie kogoś kto chciałby za nieduze pieniazki odsprzedac z checia bym zainwestowała ;-)
 
Olu u nas akurat pachacz się nie przydał bo Zośka nie chciała przy nim chodzić, ale dziewczyny pisały ze dzieciaki chodziły przy pchaczu więc zależy od dziecka, ja niestety swój już sprzedałam.
Co do spania to u nas Zoska nie sypia już w dzień w ogóle czasami zdarza jej sie usnąć ale to już coraz rzadzej w tym tygodniu nie spała ani razu
 
pchacz może być dobry, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań dla niego, to czemu by nie? pchacz na pewno lepszy od chodzika takiego tradycyjnego ;] ja mam pchacza, tylko muszę go znaleźć i zobaczyć w jakim jest stanie, czy nadaje się do odsprzedania, bo pamiętam, że Kuba chodził z nim też po dworze

jak widać ja też z zachodniopomorskiego ;]

ze spaniem Kuba nie ma problemu, w dzień śpi raz po 2-3godziny, choć miał już okres, że nie spał w dzień, ale na szczęście odwidziało mu się :) na wieczór zasypia między 20 a 21 i śpi do rana, teraz trochę marudzi w nocy, bo też idą mu zęby, ale dajemy radę :D
 
Kuby ulubioną zabawką jest... wózek dla lalek :D pakuje w niego co się tylko da i jeździ po całym domu, chyba muszę mu kupić taki zabawkowy wózek sklepowy, bo nie wyjdę z nim na dwór jak taszczy wózek dla lalek ;p pchacza też bardzo lubił, my mamy tego Lwa z FP, ale w niego nie mógł pakować rzeczy i upodobał sobie wózek mojej chrześnicy, który stoi u nas ;p

a jak masz konto na allegro to zobacz ten jest bardzo tani http://allegro.pl/item1195395676_fisher_price_chodzik_pchacz_lew_tanio.html

http://allegro.pl/item1188517412_chicco_pchacz_jezdzik_sorter_2w1_tanio.html

http://allegro.pl/item1189743941_okazja_pchacz_do_nauki_chodzenia_dla_dziecka.html
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za odzew w sprawie pchacza chodzika bardzo podoba mi się ten z chicco z panelem gdzie wrzuca się te piłeczki ale jak narazie poczekam na info od kol z forum może sie odnajdzie jej pchacz;-)

co do zwykłego takiego chodzika to mamy kategoryczny zakaz od rehabilitanta
 
reklama
Do góry