reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
my na nocniku trenujemy "na sucho" tzn w ubranku, tak żeby się narazie przyzwyczaił że się na tym siedzi :) a kupkę robi też cichaczem, gdzieś sobie przycupnie i już, tylko niesamowita woń się roznosi :-D
a co do tego 6 mies. malucha wołającego o nocnik to raczej nie dowierzam, mój to tylko sygnalizował że już zrobił kupkę :) o i o jedzenie umiał się domagać :-)
 
Sara super że już jest ok .
A u nas troszkę się dział to że wróciliśmy dziś ze szpitala po biegunkach to już pisałam ale mam inny problem a mianowicie Mikołaj .
Mały gorączkował mi do takiego stopnia że miał 39,5 i okazało się ż e ma zapalenie układu moczowego antybiotyk był przez 3 tyg bo najpierw był słabszy ale nie zadziałał tak jak powinien więc następny już zdał egzamin i teraz mamy wizyty u urologa dziecięcego bo u chłopców po pierwszym takim przypadku już trzeba się zgłosić do lekarza u dziewczynek nie(urolog).Miki ma też za dużo skórki na penisku i tu wychodzi sprawa bardzo dziwna bo lekarze sami nie wiedzą co mówią rodzicom raz że naciąga ć innym razem że absolutnie nie wolno do 3 roku życia , a ja naciągałam i zrobił si troszkę czerwony i pani doktor powiedziała do mnie że jeżeli jeszcze raz zobaczy że majstruję przy pitolku to zgłosi na policję że molestuję dziecko wiecie co dobrze że kucałam przy leżance bo bym chyba zemdlała. Nic to ok nic to nic ale na następnej wizycie inna pani doktor urolog jak mu naciągnęła pitolka to zrobiła jeszcze gorzej niż ja i znów riwanol i odkażanie ach mówię wam trzy światy z tymi lekarzami a od nas wymagają nie wiadomo czego .Sprawa jest nie zakończona wizyty nadal nas czekają ale dopóki ni robi się balonik przy sikaniu to nic nie robimy a jak będzie sie robił to chirurgicznie będą chyba nacinać czy coś . Sory że się tak rozpisałam zdrówka dla wszystkich naszych maluszków.:-)
Ja mam ten sam proble tylko że mnie nikt policją nie straszył i ściągam tą skurke co jakiś czas u mojej znajome ktura synowi nieściągał jakięś problemy się porobiły ale już doszła do ładu
 
tak,tak,to wolanie za potrzeba na nocnik to przebajerowane troche-tak bywa jak mamy zachwalaja na zas bo bardzo by chcialy.
Nie zapomne jak gadalam z kolezanka na NK a ona ze jej pociecha chodzi (juz nie pamietal,chyba 9 mies) a potem sie okazalo ze chodzi...przy meblach a ja sobiemyslalam juz ze takie zdolne dziecko.
 
reklama
hehe, no tak czasem bywa, mój urwis dzisiaj wykombinował jak wyjść na szafkę z tv (45 cm wys), wysunął sobie po prostu szufladę, do której wszedł a potem to już łatwo było się wyspindrać, tak cały dzień dzisiaj, musiałam wyciągać go z tej szuflady, żeby nie wychodził na szafkę
 
Do góry