reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

gratulujemy wszystkim dzieciaczkom, rewelacyjene postepy!!! u nas tez Karolina ruszyla do przodu. slicznie daje buzi, robi pa pa i brawo, trzepie raczki. jak slyszy muzyke to tanczy czym sie da - jelsli stoi to macha dupka, a na siedzaco to glowka kiwa:-D namietnie szczypie i od razu krzyczy "ała", wiec wie, ze tak nie wolno robic i łobuzersko sie smieje:no: niegrzeczniuch sie z niej zrobil w Polsce! no i ciagle wola "tata". wszysce sie smieja z nas, ze Karolina wola brata:))
 
reklama
Edis gratulację dla Anulki!!! Zośce wychodzą dolne dwójki, dziąsła ma spuchnięte, gorzej w nocy śpi, zauważyłam też, że gorzej znosi wyrzynanie się dolnych ząbków, górne jakoś tak bez boleśnie jej wyszły.
 
Ja już zaczynam panikować, że Ada nie ma ząbków. Wasze maluchy to już mają. Wprawdzie zasypia i śpi gorzej od paru dni, ale ja żadnych śladów wyrzynających ząbków :-(
 
Gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności i zęborów :-D
EVE u nas też ząbków niet :tak::szok: a dziąsła spuchnięte od 2mc a zębory się nie chcą wyrżnąc :baffled:
A co do umiejętności to ja się też pochwale że Alanuś robi papa kosi-kosi fajnie tańczy jak słyszy muzykę lub coś melodyjnego aż dupką po panelach zamiata :-D buzi daje jak mu się chce lub za tel komórkowy tatusia :-p i tyeż jak wasze maluchy cały czas chce spacerowc za rączki :tak:
 
edis - gratulacje!:-) biedna mała że ma gorączkę
ivaz - u nas odwrotnie - dolne bez problemu a górne masakra, ale na szczęście bez gorączki
eve - spokojnie, jest sporo dzieci które później ząbkują, koleżanki córka 1,5 miesiąca starsza od mojego a też ani ząbka nie ma
avanti - gratulacje dla małego :-)
 
reklama
Do góry