reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
czemu źle je znosi śliwki?
rozumiem co masz na myśli że nie chce pić bo mój pił kiedys 30 ml na dzień:eek::eek: Teraz pije 250-300 ml na dzień, nauczył się po tej chorobie i gorączce dopiero:-(
niestety wody nie pije tylko rozcieńczone soczki, pół na pół:confused2: ale wolę to niż jak ma wcale nie pić.
 
no to śliwki faktycznie nie za dobre:-(
a jak mija gorączka to jej tak picie nie zostaje?
Hehe przynajmniej tyle dobrego z tego pobytu w tym szpitalu ze z nudów zaczął wskazywac na picie i kubeczek:-D:-D
 
My krzesełka do karmienia nie mamy. Karmimy się gdzie i jak się da. Na siedząco na łóżku, na stojąco. Czasem biegam za nią po całym mieszkaniu. Ale mała jest ruchliwa i nie usiądzie w 1 miejscu żeby zjeść bo to dla niej za długo.
 
reklama
oj, u nas krzesełko do karmienia się super sprawdziło! nie wyobrażam sobie życia i karmienia bez krzesełka:-)
Jasiek w nim super je, żadne meble się w domu nie brudzą (jak było poprzednio), czasami siedzi sobie w nim i się bawi jak ja jestem w kuchni (ale nie za długo, z 10-15 min, ale dobre i tyle), no i zawsze po jedzeniu w nim siedzi z 15 min żeby mu się jedzonko uleżało w brzuszku, bo jakbym go od razu puściła na podłogę to by pewnie haftnął:eek::sorry:
no i siedzi w nim w czasie jak my jemy i się na nas patrzy i jest spokojny, czasem coś mu tak z naszego talerze podrzucimy do buźki:-D
a m. czasem go sadza w krzesełku przed tv jak jest sam i musi coś bardzo pilnie zrobić a Jasiek jest marudny (listonosz przyszedł, albo do toalety)
 
Do góry