reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
wydaje mi sie ze dziś się to pojawiło:-( takie podraznienia, krostki małe. Moze to od chusteczek bo zmienilismy z nivea na bambino? albo za mocno wycieram po kupce? Bo staram sie aby czysto tam było.
My własnie skonczylismy karmienie, mój maluch miny śnieszne strzela:-D jakby śnil o rzecze mleka:-) wielkei uśmiechy przez sen.
 
Sara, to się rzeczywiście nasłuchałaś ;-)
no może to i prawda, że na cycu tylko to wolniej przybiera - z resztą chudziutka to ona nie jest, więc nie ma się jeszcze co martwić ;-)
ja do południa też jestem sama (tzn. jest Weronika i niania, ale to żadna pomoc w kwestiach "domowych") i niestety jak Jula jest marudna i nie chce spać, to obiadu nie ma, bo nie ma kto go zrobić :-( najgorzej się martwię Niką, bo ona przecież musi jeść - a to co uwielbia, czyli "makaron z sosem" nie jest jakiś mega odżywczy, ale co mam poradzić, jak nic innego ugotować nie zdołam (pomijam fakt, że na dwór jeszcze nie wychodzę przez ten nawrót zimy :-( )
 
madzik - ja za soba mam odpazenie dupaka malego i stosowalam na zmiane bepanthen i sudocrem i naprawde rewelacyjnie sie zagoilo wszystko. przy kazdej zmianie pieluszki kremowalam.
chusteczki uzywam Bambino na zmiane z pampers i tesciowa przywiozla ostatnio chusteczki z Biedronki - sceptycznie do nich podchodzilam ale są bardzo nawilzone i latwo podetrzec dziecko. I nie uczulają.
ewelcia - masz racje, mozna ciepla woda przetrzec po kupce, matko, ze ja na to nie wpadlam hehe :-)
a dzisiaj zauwazylam cos dziwnego.. pod paszkami i w pachwinach strąki jakby z brudu.. ale był kąpany wczoraj po 21 i nabalsamowany Mleczkiem Nivea a w pachwinkach mial posmarowany sudocrem bo mial zaczerwienienie po pieluszce. i martwie sie czy to oby skóra sie nie zluszczyla i nie porolowala. ale nie jest jakis pulchny zeby sie odpazac. i nie wiem co teraz natluszczac oliwką czy wysuszać pudrem?
 
reklama
Justina to mówisz, że jesteś zadowolona z chusteczek z Biedronki? ja się zaopatrzyłam w paczkę biedronkowych pieluch (78 sztuk za 29,99) ciekawe czy się sprawdzą, bo cenowo to się opłaca :tak:
 
Do góry