reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Witam w piątek (nareszcie weekend), dzisiaj w pacy mam zasuw więc za bardzo się nie odzywam, ale juz sie obrobiłam to podczytuje co tam u Was
magdalenka zdrówka dla Małgoni
ewelcia, ale Szymonek to spryciula, podzielam twoje zdanie co do łózeczek, tez się cieszę ze jednak zdecydowałam się na turystyczne, dopiero teraz zaczynam to tak naprawdę doceniać. Inaczej Zośka by była cała poobijana.
ola_o Julianka to też niezłe ziółko, widziałm ja na filmiku na wz jak szalała w łóżeczku
Madzik moja Zosia też był czas ze zaczęła sie budzic 2 razy ale teraz znów wróciło do normy i budzi się raz, całe szczęście
 
Mój Dominik też sam nie usypia. Albo przy butelce, albo podczas huśtania na foteliku. Ale obiecalam sobie, że niebawem będę go uczyć samemu zasypiać. Tylko jak? Ja jakaś słaba jestem:(
 
Szym zjada kaszke lyzeczka potem popija woda,odbija i odplywa:-Dwkladam go do lozeczka i czasami daje smoka,possie z 5min i smoka wypluwa - spi!!!!!
 
reklama
Moja Zosia zazwyczaj usypia przy butli, ale jak nie usnie to kładę ja do łóżeczka, ona się troche po nim potarabani, i zaraz usypia, tak więc z wieczornym usypianiem nie mam problemów z tymże przed spanie muszę ja trochę wyciszyć, tj. przygaszan światło, włączam pocichutku jakąś muzykę najczęściej mozarta i jakoś to działa.
Aha Zoska dzisiaj pięknie samodzielnie usiadła z czworaków no i chyba zaczyna raczkować bo zaczyna sie przesuwać jak stoi na pieska, jeszcze nieporadnie jej wychodzi ale usilnie próbuje, nawet przestała się już czołgać tylko ćwiczy raczkowanie
 
Do góry