reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ola_o - czy Ty karmisz jeszcze Julcię w nocy na spiocha. tzn chodzi mi o to karmienie na ochotnika:-)
karmie, przynajmniej się staram - ale już kilka razy było tak, że budzik wyłączyłam i spałam dalej :zawstydzona/y: czyli ja na śpiocha działałam :cool2: ostatnio niestety Jula ma tai okres, że usypia przy cycu - ostatnie cycanie ok. 21.30, czyli w nocy próbuję ok. 1.30 - 2.00 ją karmić... a jak nie wyjdzie, to i tak ok. 4.00 mnie obudzi sama
dzisiaj jak wstałam o 1.30 to Jula leżała nóżkami na poduszce główką w drugą stronę :sorry2: czyli o 180 stopni się przekręciła przez sen... dobrze, że nie zablokowała się w poprzek łóżeczka, bo byłby ryk :dry:
 
reklama
Jula stópki zauważyła jakiś czas temu - czasami usiłuje je złapać rączkami, ciągnie za skarpetę czasem ;-) a jak siedzi w leżaczku, to nogi opiera do góry na tym pałąku ;-)
 
julia, chociaz jedna dobra wiadomość :tak:

Jula do siadania bardzo się rwie, a jak ją posadzę (oczywiście podtrzymując) to taka rozanielona i szczęśliwa, rozgląda się na wszystkie strony :tak:
 
Justyna, jak wtula buzię w poduszkę, to pewnie próbuje przewrócić się na brzuszek - Jula tak robi, ciągnie główką, buzia w poduszce albo materacu, i w końcu się udaje :-)
 
Justyna a co maja badania krwi do drzen?Nam nikt nie zlecal wiec mysle ze to dziwny trop.Bo jesli masz na mysli brak witamin czy cos,to chyba cebion multi czy tam inne witaminy zalatwia sprawe.Moje pediatra teraz powiedziala jak bylam z Juli pogadac o zmianie mleka z 1 na 2 zeby dawac witB6 az do 10 mies zycia.I powiedziala ze jej zdaniem to na pewno nic neurologicznego tylko z emocji (ja tez widze i mama tez ze to z emocji).A doktorowa polecam z ulicy Leczniczej-juz znam jej nazwisko-dr.Kazanek:tak:A co do kamienia-ja chwale sobie bardzo butelke-Juli ma apetyt i ciagnie ladnie,takze nie taka straszna butelka jak ja maluja;-)
 
Majka dzis czyli 3mies i 6dni- 65cm i 6260g. Czyli przybrala tylko 260 przez 3tyg:-( coraz gorzej ale lekarka powiedziala ze srednia od urodzenia ma nienajgorsza wiec po prostu mam jej podawac przed kazdym karmieniem piersia taki preparat Nutriton- bo strasznie ulewa a to zageszcza pokarm
 
gosia my używamy Nutritonu i jest super:tak:
Przeciesz Twoja Majeczka ładnie przybrała, a jaka była jej waga urodzeniowa?
 
waga urodzeniowa 3900 ale pod koniec 1miesiaca juz miala ponad 5kg. Czyli przez ostatnie 2miesiace przybrala ok 2kg to wychodzi kg na miesiac- to tragedii moze nie ma ale ona jest długa dosc no i mogloby byc lepiej.
 
reklama
Do góry