reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

No i u nas strajk..Tylko cyc..Ale mysle, ze to przez chorobe. Nie pcham w niego na siłe nic nowego, robie przerwe.
 
reklama
U nas ogólnie strajk na mleko. Od tygodnia w ciągu dnia wypija na raz maksymalnie 120ml. Wieczorem i w nocy całe 180ml. Wcześniej pił 180ml i w nocy 210ml. Nie wiem czy to pogoda, czy jak.
 
A ja nie wiem co mam zrobić,:confused::confused::confused::confused: bo mój synek nie chce soku pić. Więcej wypluje, niż wypije, ale widać, że chce mu się pić, bo często popija mleczko. Proszę o radę.

Przedwczoraj i dziś dostał jabłko Gerberowskie. Dziś, gdy wycierałam mu buzię, to machał nogami i rękami, bo chciał jeszcze. Dziś ponad pół słoiczka zjadł.
 
A ja nie wiem co mam zrobić,:confused::confused::confused::confused: bo mój synek nie chce soku pić. Więcej wypluje, niż wypije, ale widać, że chce mu się pić, bo często popija mleczko. Proszę o radę.

Przedwczoraj i dziś dostał jabłko Gerberowskie. Dziś, gdy wycierałam mu buzię, to machał nogami i rękami, bo chciał jeszcze. Dziś ponad pół słoiczka zjadł.

Mój woli sok niż deserek owocowy. Dziś dostał jabłka z bananami i nie bardzo mu smakowały,ale sok jabłkowy z Bobo fruta pije :)
 
A ja nie wiem co mam zrobić,:confused::confused::confused::confused: bo mój synek nie chce soku pić. Więcej wypluje, niż wypije, ale widać, że chce mu się pić, bo często popija mleczko. Proszę o radę.

Przedwczoraj i dziś dostał jabłko Gerberowskie. Dziś, gdy wycierałam mu buzię, to machał nogami i rękami, bo chciał jeszcze. Dziś ponad pół słoiczka zjadł.
Elena - to nic, nie musi pić soków, jest na cycu; zresztą im mniej fruktozy, tym lepiej. Deserku podaję max 1/3 słoiczka dziennie i ok. 100ml wody z sokiem. Ja soki rozcieńczam 1:3, bo mój duuuużo pije - czasem nawet 150-200ml dziennie, ale jak tyle wypije, to już deserku nie dostanie - 50g owocowych przecierów dziennie to u nas max, trzymam się tego konsekwentnie.

U nas ogólnie strajk na mleko. Od tygodnia w ciągu dnia wypija na raz maksymalnie 120ml. Wieczorem i w nocy całe 180ml. Wcześniej pił 180ml i w nocy 210ml. Nie wiem czy to pogoda, czy jak.
Krolcia - u nas to samo od miesiąca. Tylko na noc wmuszę mu 170-180ml mleka z kaszką, a tak to 90-120ml zjada. Nawet wydłużyłam przerwy do 4h i jest trochę lepiej. Za to soku wypiłby każdą ilość, więc już mu coraz bardziej rozcieńczam, niedługo chyba na wodę przejdziemy, choć mu nie bardzo smakuje :dry:
 
Mój nie pijący jest:baffled:. Jak wypije 20ml soczku czy herbatki to cud normalnie!!! Dla mnie to strasznie dziwne. Ciągle mierzę go miarą Mateusza:sorry2:. On baaardzo dużo pił i pije. 150ml herbatki wciągał w kilka sekund!!! Teraz jako 4 latek wypija w ciągu dnia w sumie około 2-3 litrów płynów(mleko, woda, soki).
 
jeju ja tez mam problem z jedzonkeim:(, ale widze, ze chyba jest nas wiecej...moja Polka od kilku dni jest na samym cycu, a byly czasy, ze zjadala 150 z butli na jeden posilek i bylo ich kilka dziennie, a teraz butli z mlekiem nie chce widziec!!!przynajmniej tyle, ze pije i to duzo, nawet nie wiem czy nie za duzo!probowalam dzisiaj jej dac kaszke mleczno ryzowa na gesto, bo mi sie wydaje, ze za malo zjada, ale zjadla tylko kilka lyzeczek. pozniej zjadla chyba 1/3 banana, a warzyw nie chce:(skomplikowane to wszystko...
 
reklama
zaliczoną mamy pierwszy kleik kukurydziany i stawiamy go na pozycji 2 araz po jabłuszku

mi lekarz powiedziała że picia jak nie chce to nie wmuszać ale my jesteśmy na cycu
 
Do góry