reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

Gufi biedna pewnie myslała, że jej najwspanialsze jedzonko zabierzesz;-);-) U nas pan Flip zacząl pluc jedzeniem. I nie dlatego, ze nie smakuje tylko bo mu sie podoba. Wczoraj kaszke miał wszędzie..Nawet we włosach:-p:-p:-p
 
reklama
Ja wczoraj kupiłam kaszkę Bobovity z malinami i z sokiem i mam zamiar mu dać,jak nie będzie chciał to ja chętnie zjem ihihihih
 
No i dynia z ziemniakami oki..hmm moze firma ta marchewkowa mu nie podeszła....
 
dynie to mam swoją z Pl i mam zamiar mu ugotować. a mój mały żarłok to zje cały słoiczek i domaga się więcej! chyba jednak paczka z Polski przyjedzie jeszcze z obiadkami. tylko te polskie musze mu zagęszczać bo te irlandzkie geste o wiele lepiej się przyjęły - tyle tylko, że mają dziwne smaki i z mięsem od 4 miesiąca!! ja tego nie dam. tam samo szpinak jest z ziemniakami i z serem!! głupota. sama będę dużo gotować ale nie zawsze.
tak więc narazie marchewka z ziemniakami jest ulubionym daniem mojego dziecka
 
Mój jakoś nadal się krzywi jak mu łyżeczkę zapakuję do buzi. Niby coś tam miętoli ale bez rewelacji. Mam wrażenie, że mu nie pasuje takie jedzenie.
 
Dzisiaj zrobiłam dziecku kaszkę tak jak pisało na opakowaniu i była gęsta na maxa,nie bardzo mu wchodziła,za to ja zjadłam chętnie :-) Następnym razem zrobię mu rzadszą,może będzie lepiej :-)
 
Renczysia ja robie tak jak na opakowaniu i mi wychodzi tak bardziej lejaca:confused::confused: No Fif wieczrem jak mnie zobaczyl z miseczka to przestał ryczeć i paszcze otworzył tylko, ze dzielnie próbuje mi pomagac i skutki sa opłakane...:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry