reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

My też tylko na cyckach :D i tak do końca szóstego miesiąca - chyba, że będę zmuszona powrotem do pracy podać troszkę wcześniej - ale nie wcześniej niż 5,5 miesiąca
 
reklama
Doxa pisze:
Dziewczyny jeśli nie macie wskazań to nie dawajcie słoików! Jeli tylko jesteście w stanie, to karmcie jak najdłużej samą piersią - do 6 miesiąca włącznie! Mi niestety lekarze nakazali :(
Doxa ja się pod tym też podpisuję!!! z pierwszym dzieckiem się udało, teraz z powodu powrotu do pracy niestety nie :(
Na szczęście moje słoneczko zasmakowało w owockach.
 
a np. w taki sposob, ze sie bedzie ekscytowalo na widok jedzacych osob... takie zachowania spoleczne... :)

a jak dasz powachac lub posmakowac, to juz w ogole zero watpliwosci zostanie... :)
 
to nie. Antonina raczej sie nie ekscytuje. slinka jej cieknie, ale to raczej od wysilku umyslowego ;) tylko na mnie sie gapi jak jem - inni jej nie interesuja.
 
poczekaj jeszcze z miesiac... przeciez Tosia jest najmlodsza z calego towarzystwa...
ma czas dziewczyna... :)
 
reklama
Syla powoli, już!albo może za tydzień bym zaczęła. potem musisz obserwować, bo jak bedzie coś alergizować to dłużej trwa wprowadzanie pokarmów, jak nie, to krótko,

Teddy,
Jachu zawsze dostaje pół słoika owoców do Kaszki i je aż sie uszy trzęsą!!

Vertogo,
dzieci zazwyczaj sa gotowe do przyjęcia pokarmów, gdy robią się sztywne, w sensie trzymania główki, siadania itp.
 
Do góry