reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
to możesz dawać po łyżeczce do próbowania, ale Twoja Tośka ma alergie więc, weterynarz bedzie się wstrzymywał, żeby jej nie rozbujać. Ty to chyba musisz uzgodnić z weterynarzem, sama nic nie robić. :)
 
owszem. jakos szczegolnie sie nie spiesze... tylko byloby wygodniej - tata by dzieckow razie czego sloikiem zapchal, a ja moglabym wyjsc na troche dluzej niz spacer ::)
 
... a kto powiedział, że łatwo byc mamą. Ale nie narzekaj, na shoppingu byłaś? ja nie , ale za to z Luszką trochę dzisiaj się naplotkowałyśmy na spacerku i jutro jadę!
 
*syla* pisze:
Kiedy zacząć wprowadzać słoiki jak wracam w połowie kwietnia dopracy?
Ja wrampracy w polowie marca i dlatego powoli uczymy się jeść ze słoików.Tak uzgodniłyśmy z pediatrą. Ale normalnie to powinnam jeszcze poczekać przy karmieniu piersią.
Myślę,że skoro wracasz dpiero w połowie kwietnia to wstrzymaj się jeszcze ze 3 tyg.
 
magdusiek pisze:
Uff, bo ja myślałam, że tylko moja Natalia nie dostaje :laugh:

Magdusiek ja myślałam że tylko moja ;D
Pediatra na razie nie kazała nic dawać i tego sie trzymam. Chciałabym jak najdłużej karmić piersia i zacząć wprowadzać coś nowego od sześciu miesięcy.
Tylko nie wiem czy to z kolei nie za późno. Do pracy wracam 1go września.
 
luszka pisze:
magdusiek pisze:
Uff, bo ja myślałam, że tylko moja Natalia nie dostaje :laugh:

Magdusiek ja myślałam że tylko moja ;D
Pediatra na razie nie kazała nic dawać i tego sie trzymam. Chciałabym jak najdłużej karmić piersia i zacząć wprowadzać coś nowego od sześciu miesięcy.
Tylko nie wiem czy to z kolei nie za późno. Do pracy wracam 1go września.
Luszka, pewnie ze nie masz powodu wprowadzać jeszcze nowych pokarmów.Karm piersią, ale wydaje mi się, ze jak dzidzia kończy 5 miesięcy to najlepszy okres aby dzidzia zaczęła smakowac nowych rzeczy. Smakować, znaczy nie najadać sięnimi. Starsze niemowle może niechcieć jeśc nowości. Mówie to z doświadczenia. Tak właśnie czekałam z moim Dawidem i potem był problem.
 
reklama
Dzieki Kasiek i chyba tak bedę robić.
Nie wiem tylko czy stosować smoczek czy niekapek jeśli chodzi o płyny. Póki co mamy cały czas smoczek 1 Aventu i ostatnio gdy chciałam podać Natalce butle z odciągniętym pokarmem ona w ogóle nie umiała albo nie chciała z tego jeść.
Gdy wyjeżdżaliśmy na świeta to jeszcze jadła z butli a teraz nie było mowy. Nie wiem czy to z powodu rozmiaru smoczka (bo teraz to powinna chyba mieć trójprzepływowy) czy chodzi o to ze to smoczek.
 
Do góry