reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

ja kupiłam trójprzepływowy i jest do dupy! leje się z niego okropnie to chyba do roczniaka jest myślę że spokojnie nr2 starczy ja taki używam i jest oki
 
reklama
Aventu nie bardzo i u nas. Zmieniłam na nuka anatomicznego, bo takiego tez Nadulka ssie i jest lepiej.Ale z jedzeniem z butelki tak jak u Ciebie Luszka.Raz okey, a raz jakby nie umiała ssać.
 
Teddy,
a dlaczego ma się wkurzyć?
jak wcina aromatyzowane kaszki, to to też aroma .... terapia ;D, ino naturalna. Kolorek trochę zniechecający, ale Jaś na razie na walory estetyczne butki nie zwraca uwagi :laugh:
 
Malgos... super z tym deserkiem do kaszki...
wciagnal gruchy az milo... nawet zakrztusil sie 2 razy, tak sie napakowal... ;)
 
no tak ... jak ja proponowałam abyś dodała Prezesowi jabłka do kaszki to zero reakcji ...  :(   

Ale cieszę się, że Prezesik wciął chociaż w ten sposób owocki :)
 
a ja ściągnęłam z jednego cyca 125ml i to w sekundę ::) aż się wierzyć nie chce. Ostatnio było 30 i to z wieeelkim bólem.
No to obowiązek spełniony mogę iść spać.
Dobranoc
 
jeeeesssssuuuu... wybacz ciocia Doxa... :-*

to teraz wychodzi, ze Misio Was olewa... a to nieprawda...
 
reklama
najbardziej aromatyczna jest z bananami!
a spróbu utrzeć mu jabłko. Jaś był zainteresowany.
aczkolwiek Jemu szybko fascynacja przechodziw w znudzenie.
dziś próba z gniecionym bananem!
 
Do góry