reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Natalia zjada mało nabiału, ale pytaliśmy dwóch chyba lekarzy, powiedzieli, ze nie zmuszac.
Ale dziś zjadła 2 całe jogurty naturalne, po 125 każdy, najwyraźniej poczuła, ze czas najwyższy. I przyznam szczerze że już staram się nie aalizowac co ona je a co powinna, widze, że Natalia ma tak silne zdanie i smak na konkretne rzeczy, ze nei mam innego wyjścia jak uznać, ze jej organizm wie czego się domagać. I szanuje to.

a bakusia dziś jej chciałam dac, olała całkowicie, tak samo jak dotychczas;-)
 
reklama
Magdusiek Natalka zjadla same jogurty? bez owocow? Natek olal dzisiaj naturalny i zjadl za to brzoskwioniowy z bakomy, co mnie troche nie pasi bo one sa moim zdaniem bardzo slodkie.
 
Tak, Natalia zjada same jogurt. wyłącznie naturalne. Zdarza się, ze zje trochę jogurtu np. z płatkami kukurydzianymi albo z cheeriosami wielozbożowymi. Ale generalnie same. No i kefir jej smakuje, ozywia się jak go widzi i wypija.
 
U nas podobnie jak u Małej - z nabiału to tylko Bakuś albo Danonek. TYmek na mleko i kaszkę nawet spojrzeć nie umie ... odwidziało mu się z dnia na dzień od kiedy odsawiłam go od piersi. Ostatnio próbowałam dać mu kakao zrobił łyka, a potem matka miała mnóstwo pracy w wywabianemiem plan z dywanu :-)
Nasz pediatra powiedział, że jeżeli wcina Bakusia dziennie to ma wystarczająco nabiału ...
aaaaaa Tymek uwielbia twarożek ze szczypiorkem... ubóstwia wręcz :-)
 
wpominalam, ze Krystian lubi szpinak, nawet pokazywalam Wam... chcialm go oszukac troche i dodalam do nalesnikow szpinak z serem bialym (wg przepisu Doxy - b. smaczny)... bozesztymoj, jak to dziecko plulo i drapalo sie po jezyku...
...co wiecej, on juz nic potem nie chcial jesc, dopiero jak porzadnie zglodnial... :-)
 
reklama
Dziewczyny czy robicie cos z mleka z kartonu dla dzieci, budyn albo zupy mleczne, jakies grysiki? I jeszcze pytanko co do majonezu albo smietany w salatce jarzynowej, podajecie? Natek bardzo lubi taka salatke, ale ten majonez i "surowa"smietana?
 
Do góry