reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Doxa na snadanie Natek je kaszke Nestle mleczno-ryzowa co robi sie tylko na wodzie, na kolacje kaszka Nestle Bifidus na jego mleku modyfokowanym Nestle dla dzieciakow do 3rż. Wiec tak sobie"jedziemy" na nich do 3 roku, pozniej chocby w przedszkolu podaju juz mleko kartonowe.
 
reklama
U nas nadal królują na pierwsze śniadanie i na kolację kaszki. Ranozaraz pokaszce Nadia czasem zjadaz chłopcami płatki z mlekiem, na kolacje chocby niewiem ile zjadła kanapek i tak zawsze sie upomni o kaszkę.
 
Moi lekarze mówili, ze bez przesady, ze jak dziekco nie ma alergii to spokojnie można dawać mleko kartonowe, normalne, a nie takie niby do 3 roku zycia. Ale część mówi inaczej, więc same musicie ocenić co i jak. Ja Natalce dawałam zwykłe, ona żadnego nie lubi, więc i zadnego nie pije :-)
 
No właśnie, mi się tak kojarzyło, że te 3 latka to wytyczne konkretnie dla Olinka. On odkąd skończył 6 m-cy ma drobne krosteczki na policzkach i rączkach.
 
Lubia wasze dzieciaki surowki i jakie robicie? U nas standardowo najlepsza jest surowka z kiszonej kapusty, ile dostanie tyle zje i jeszcze moja prosi, czerwona kapustka tez, ale chyba po niej Naka wysypalo, niestety z marchewki zadna. No i ogorki kiszone moga byc codziennie. A co jeszcze podajecie do obiadu?
 
reklama
u nas tez jest z kapusty kiszonej i pekińskiej i cykorii i taki zestaw różnego rodzaju sałat i też ogórek kiszony ale wszystko w takich malutkich ilościach raczej na spróbowanie, bo moje dziecko nie jest fanką jedzenia...
 
Do góry