reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Teddy - a Krystian nie zje kanapki? Natalka nie zawsze chleb, czasem obgryzie środeknitd, czasem chce samą wędlinę, parowkę, czasem prosi o jogurt z płatkami czy o jabłko itd.
Ja staram się jak najrzadziej dawac smażone, bo to niezdrowe, po co ma mieć takie nawyki? Jak nie ma wyjścia to jasne, ale wolę, zeb jadła delikatniejsze rzeczy, nie wiem, duszone itd.
 
u nas kanapki nie wchodza. ale wchodzi 'talerz szwedzki'- kawalki chleba z maslem, ogorka, pomidora, ruloniki z wedlin i sera...

danonki i jogurty w odstawce. dobra nutella + lyzeczka do konsumpcji... pewnie zjadlaby pol sloika na raz ;-)
 
no on wlasnie nie za bardzo te kanapki...

wlasciwie schemat sniadaniowy jest u nas staly, tylko dni sie zmieniaja: 2x kanapki, 2x placuszek, 2x parowki i 1x jakis weekendowy wynalazek... a kolacje, no coz, o 18 sa owoce, krakersy, bakalie, a po kapieli mleko z owocami ze sloiczka...
przez te niechec do nabialu ja mam naprawde ograniczone mozliwosci, a nie chce zeby sie zrazil do tego, co jako-tako jada...
 
reklama
magdusiek, fajnie masz...

u nas popisy elwilibrystyczne: kasza wciskana, kanapki szwedzkie. jedyne co wchodzi bez ograniczen i chetnie to zupy (geste jak cholera). drugich dan toto nie jada. uwielbia leony! zrezygnowalam z sokow gerbera. czasem tylko te wielkie hippy
 
Do góry