reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
ja tez daje meiszanie, jak jestesmy w drodze, czego ostatnio bylo sporo, albo np. na lotnisku 2 dni :laugh: to nie gotuje, ale jak tylko mam okazje i cas to gotuje i tez mam od babci jarzynki albo jak kupuje to tylko z upraw ekologicznych, ale tez powoli trzeba chyba sie wyluzowac i kupowac normalne jarzynki.

teraz mysle jak efunia ze te moje zupki sa po rpostu bardziej zroznicowane smakowol ale kiedys myslalam jak Ty Vertigo, ze to w sloiczkach jest po prostu na 100%zdrowe.
ewaluuje razem z wiekiem dziecka ;)
 
jarzynki w sloikach na pewno sa zdrowsze, ale za to w domu ma sie pewnosc co do jakosci przygotowania... wiec na jedno wychodzi... ;)

a wracajac do jajecznicy... wlasnie Prezes wciagnal jajowke, taka niezupelnie smazona, ale jednak... :)
 
Orzeszku ja tez tak czekalam - do 11 miesiaca... a tu sie okazuje, ze Krystian juz 12 zaraz zaczyna, no to zrobilam... ;)


Efunia, ja nie wiem jak to na parze sie robi... ale nalalam na patelnie teflonowa odrobinke wody, wbilam jajo, pomiachalam az sie scielo... i koniec... :)
 
reklama
a widzicie, kazdy wie swoje i dlatego, efuniu, nie zamierzam Cie przekonywac do sloikow, a Ty nie przekonasz mnie do gotowania ;) dopoki nie musze to ta watpliwa przyjemnosc sobie odpuszcze ;)
 
Do góry