reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Vertigo no niby chudszy.. chociaz ja wiem.. schab chyba chudszy. No ale poza schabem to wieprzowina rzeczywiście bardziej tłusta

Ja tam jestem dziwna bo wole nie dawać drobiu na razie.. i nie chodzi o drób a o te hormonki jakimi są tuczone..
 
Nasz lekarz zalecał dla Natalki drob, mówił, żeby nie dawac cielaka, ale on w ogóle mówił, żeby nie dawac słoikow, a ja daję, ostatnmio glownie słoiki, a w słoikach i cielaka i schab. Normalny schab tez jej zrobię, a co ;) Taki pieczony. I obkrojony, tak samo jak dla mnie.
 
Jarellka... dlatego wlasnie indyk a nie kurczak, bo podobno mniej pedzone... podobno... ::)

Krystian je wszystkie miesa... mloda krowe, swinie, ptoki... i chetnie bym mu owce abo co dzikiego kupila, ale ciezko dostac...
 
reklama
Do góry