reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Vertigo pisze:
[

Kasiek, gdzie Ty znalazlas tyle kaszek? jak one wygladaja?

Zawsze zaopatruję się w kaszki w auchan.
Kaszka manna jest Bobowity od 9 mies.( jest z cynamonem, ale ta informacja jest w opisie)-na mleku modyfikowanym.Pszenne i ryżowe do wyboru, a owsianą znalazłam tylko Hippa z jabłkiem i gruszkami-na mleku modyfikowanym. Poza tym kleik kukurydziany i jakieś owocki i znów coś innego Ci wychodzi. ;)
W ogóle ostatnio Nadia najbardziej docenia kaszki Hippa.
A mam zamiar podać jej lane kluseczki na mleku (modyfikowanym).
 
reklama
szansa: jak skonczy rok. ale czarno to widze - wystarczy, ze zjem cos co moglo 'lezec' kolo krowy i juz sa cyrki ze spaniem, a zaraz potem wysypka :(

mnie juz korcic przestalo. wszystko mam za to 'opadniete' :p
 
kurcze, szkoda, bo jednak sporo rzeczy jest z krowa w tle.
Naszych znajomych syn miał tak, ale wyrósł. Zostaly mu inne zakazane rzeczy, ale to juz zawsze coś.
 
reklama
Vertigo, współczuję, producenci kaszek mogliby pomyśleć o dzieciach z alerią i zrobić więcej kaszek bezmlekowych.
Oj, opadniete to ja mam dopiero. Jakbys zobaczyła to od razu by Ci sie zrobiło lepiej na duszy....
 
Do góry