reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Oli dzisiaj wcinał mielonego ... dawałam mu ze środka - żeby nie było, że jadł smażone ;) Bardzo mu smakowało! Super, już niedługo będziemy jadali razem :)
 
reklama
fajnie co?

hi, hi, ja też u teściów dawałam Idze kotlecika ale z piersi i też dziubałam ze środka i łudziłam się że jest mniej smażone niż reszta :laugh: i ziemniaczki nierozgniecione. Dziamała aż miło, uwielbiam patrzeć jak Iga przeżuwa, takie to słodkie.

 
Macie racje z tym dorosłym jesdzonkiem. Mnie wkurzają ludzie, którzy pytają czy Nadia już wszystko je!!! :mad:
Co to znaczy wszystko?
Odpowiadam, ze próbuje dorosłego jedzonka, ale głowne posiłki to jedzonko dla niemowląt.
Wtedy robią taaakie duże oczy ::) i się dziwią, ze gotuję jej oddzielnie zupki i jeszcze znaczną ich część miksuję!!!
Rany moje dziecko ma 10 miesięcy a nie 10 lat!!! :p
 
a my skonczylismy z zupkami gerbera czy bobovity,Alan chce jesc sam, w kawalkach, wiec dostaje na talerz gotowana marchewke, fasolke szparagowa i ziemniaka z kotlecikiem i szamie.......przynajmniej minal mi stres z jego karmieniem, jak sie naje poprostu odchodzi od stolu (jada przy naszej lawie siedzac na kanapie)
 
Shady, jasne, ze i Nadia je warzywka w całości i sama i próbuje potraw. Ale nie jada zupy pomidorowej zabielanej śmietana, takiej jak my jemy. A właśnie temu diwią sie ludzie.
I jeszcze dziwnie pytają czemu...... :p
 
shady pisze:
a my skonczylismy z zupkami gerbera czy bobovity,Alan chce jesc sam, w kawalkach, wiec dostaje na talerz gotowana marchewke, fasolke szparagowa i ziemniaka z kotlecikiem i szamie.......przynajmniej minal mi stres z jego karmieniem, jak sie naje poprostu odchodzi od stolu (jada przy naszej lawie siedzac na kanapie)

shady.... a jeszcze nie zmywa po sobie????

(tym razem to ja z tych dziwiacych sie)
;)[
 
reklama
ja tez z tych dziwiacych dajecie wieprzowine a co do danonkow macie jakies"ale" ;)
my Wiki tez duzo dajemy do sprobowania co dla doroslych a zupy zabielam jogurtem
 
Do góry