reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Teddy butlę daję z herbatką
a co do laktacji to wszytko było dobrze na początku karmienia, byłam nastawiona że karmienie jest naturalne i że wykarmię dziecko i nie będę się niczym przejmować, liczyć kupki, zasikane pieluchy itp ale...zamieszkaliśmy z teściową i ona ciągle co tylko mały zakwilił to pytała czy on nie jest głodny i wszystko się popier...bo po jakimś czasie sama zaczęłam się nad tym zastanawiać i zaczęły się moje problemy z laktacją...
 
Vertigo pisze:
lyzeczka juz dawno nauczona. ale jaki kubeczek? bo jak pytalam o niekapki to mnie tu opieprzono, ze sie nie nauczy...  ::)

Verigo zwykły najzwyklejszy!

Karen no i wszystko jasne! Pogonić teściową!!! Zacznij wszystko od początku a będzie dobrze!!!
 
Nie mieliśmy wyjścia...chcieliśmy kupić mieszkanie podczas mojej ciąży ale musiałam leżeć i nic z tego...dopiero teraz szukamy czegoś
 
dokladnie... zwykly najzwyklejszy w swiecie...
....albo taki z miekka koncowka (hihi)...


Karen... przestan myslec... ;)
 
Karen ułóż sobie plan działania np. karmienie co 2,5-3 godziny, zapisuj sobie pory karmienia, a najlepiej rysuj wykresy Orzeszka, wtedy będziesz widziała kiedy jadł, ile czasu, kiedy spał ... jak mały zacznie Ci kwękać np. godzinę po jedzeniu to będziesz pewna że na pewno nie z głodu! I powiesz teściowej, że NIE z głodu! A w ogóle to najlepiej słuchaj teściowej jednym uchem, a wypuszczaj drugim, wtedy wszyscy będą zadowoleni ;)
 
No i zaczęło się tak niewinnie a skończyło się moim uzewnętrznianiem i wyżaleniem na teściową ;D
Doxa tu masz rację musze zacząć to pisać bo bez tego ciężko jakoś zapanować nad rozkładem dnia
 
reklama
Do góry