reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

no właśnie jedynie po cycu mój nie wymiotuje a wczoraj mi baba na izbie przyjęć powiedziała że cycka jak najmniej tylko herbata czarna i woda z glukozą bo cycka tez nie wiadomo ile pije i sie odwodni

Ja tam w kompetencje tej babie wchodzić nie zamierzam, aleco za baba na tej izbie się znalazła???.
Moim skromnym zdaniem i to co podczas mojego pobytu w szpitalu się dowiedziałam, to:Jeżeli dziecko chce cyca i dobrze go toleruje, to dawaj jak najczęściej. Przecież twoje mleczko to nie tylko jedzenie, ale także picie. A picie -. Często, po troszkę. Poza tym czarna herbata dla takiego maluszka? Skąd ta kobieta się urwała? Glukoza ok, chociaż mój nie chciał jej pić.
A odwodnienie rozpoznasz jak maluszek np. nie będzie płakał bez łez, albo nie będzie się ślinił (sucho w ustach)
 
reklama
Andzia ja tych lekarek nie będę komentować hehe

mam w wypisie napisane że dawać czarną herbatę , marchewkę z ziemniakiem , kleik ryżowy , kompot z jabłek , chrupki kukurydziane no i glukozę z wodą i w sumie tylko zjadł dziś z 3 chrupki kukurydziane i ten kleik zwymiotował herbaty czarnej na pewno nie dam choć nie wiem może ma jakieś właściwości na biegunkę a ja jeszcze nie wiem hmm???no i cały dzień cyc

ale dziś biegunka mniejsza z 3 kupy i raz ten pawik i stan podgorączkowy no ale dietę mu chyba zrobię jeszcze kilka dni aż zeby nie wyjdą i w sumie nie wiem czy powiązać to wszystko z zębami


no i mój już raz był odwoniony ale w południe było wszystko ok a w nocy już stwierdzili odwodnienie ale dostał wtedy 40 gorączki może to go wymęczyło ale nie poznałam odwodnienia może też nie zdążyłam się przyjrzeć bo od razu jechaliśmy do szpitala
 
Gosiu- to życze szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymajcie się cieplutko.
A herbata czarna gorzka pewnie ma tam jakieś właściwości - to fakt, ja piję, jak mnie żołądek boli. Ale takie maleństwo- to raczej nie powinno, bo zawiera teine.
jeszcze raz - tulam mocno.
 
Nam na biegunke tez doktor polecil bardzo slaba czarna herbate ale dodal zeby byla dobra gatunkowo;-)
Kaja tam na pewno jest przepis na bezmelczna mieszanke tez;-) powinno pisac cos mniej wiecej takiego : Milchfreier Früchtebrei tzn bezmleczna mieszanka z owocami-to na hippie a na milupie? hmmmm....Milchfreier Getriede Obst Brei-znaczy to samo;-)
Halbmilch to pol na pol mleko i woda:-)
Ja robie tez na wodzie.Na noc tylko zageszczam mleko kaszka ryzowa.
Jak na razie Alex zjada wszystko co mu podaje.A ..przepraszam -chlebek jest beeee!;-)
 
A ja tu kombinuje, zeby dostac te kaszki. W sklepach nie ma. Jedyne wyjscie, to przez net, a sobie cenia jak za zboze. :-(
 
A ja tu kombinuje, zeby dostac te kaszki. W sklepach nie ma. Jedyne wyjscie, to przez net, a sobie cenia jak za zboze. :-(

ja tez mieszkam w UK i podaje tutejsze kaszki i owsianki z hippa - mojej bardzo smakuja. Robie jej tez manne bo spokojnie mozna dostac w kazdym sklepie. A smakowe kaszki ryzowe kupuje w polskim sklepie czy asdzie.
 
justa ale chodzi o to ze tutejsze z UK maja mleko modysikowane w skladzie...Macy chyba chodzi o takie bezmleczne.
 
A myśmy dziś mieli bananowe mleko:-D:-D:-D
Mały w czasie jedzenia barszczyku kopnął mi w miseczke i połowa zupki wylądowała na mnie:rofl2: No i dziecko nie najadło się tym co zostało w miseczce. A że nie miałam przegotowanej wody pod ręką, tylko soczek bananowy, to szybciutko zrobiłam mleczko na tym soczku. Ale było pyszne:tak::-D:-D:-D
 
no wlasnie nie maja - przynajmniej nie wszystkie. Moja Natalia ma skaze wiec sama musze kupowac takie bez mleka modyfikowanego w skladzie i sporo tego jest - nawet w bootsie jest owsianka z jablkami i bananami bez mleka :) kaszka manna i ryzowa jest tez bez mleka
 
reklama
A myśmy dziś mieli bananowe mleko:-D:-D:-D
Mały w czasie jedzenia barszczyku kopnął mi w miseczke i połowa zupki wylądowała na mnie:rofl2: No i dziecko nie najadło się tym co zostało w miseczce. A że nie miałam przegotowanej wody pod ręką, tylko soczek bananowy, to szybciutko zrobiłam mleczko na tym soczku. Ale było pyszne:tak::-D:-D:-D

mleczko na soczku?? tzn zamiast wody dałas soczek tak?? nic mu po tym nie było? pytam bo moja dalej mleka nie chce pic wiec suzkam sposobu;-)
 
Do góry