reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

reklama
my jesteśmy na cycu ale już od dwóch tygodni jedziemy na jabłuszku i gruszce własnie z Hippa od 4 miecha, mina jak się kończy bezcenna, młoda uwielbia to ;)
 
my jesteśmy na cycu ale już od dwóch tygodni jedziemy na jabłuszku i gruszce własnie z Hippa od 4 miecha, mina jak się kończy bezcenna, młoda uwielbia to ;)

a nie po 4 miesiącu są te słoiczki ? a po 4 to chyba jak dziecko skończy 4 miesiące nie mówię że trzeba się sztywno trzymać tylko piszę bo mi się tak wydawało :confused:

a mój jedzie tylko na cycu i to jeszcze za jedzonkiem poczeka na co mam sie spieszyć na dodatkowe wydatki i dodatkową robotę oj nie dziękuję na razie wyciągam cyca i mi to pasuje :-D
 
No właśnie, jak piszą "po 4 miesiącu" to rozumiem, że jak ukończy 4 miesiąc i rozpocznie 5.
A jesli piszą "od 4 miesiąca"???

Pytam, bo ja juz po prostu głupieję.
 
No właśnie, jak piszą "po 4 miesiącu" to rozumiem, że jak ukończy 4 miesiąc i rozpocznie 5.
A jesli piszą "od 4 miesiąca"???

Pytam, bo ja juz po prostu głupieję.

No ja to tak rozumiem, ze po 4 miesiacu to jak zaczynamy 5, a od 4 miesiaca to juz teraz... tak mi sie wydaje.

Ja tez jade z samym cycem jak długo sie bedzie dało:-) Starsza zaczeła mi zle sypiac jak miała 5,5 miesiaca, dostała kaszke na noc i znów spała ładnie...
Zobaczymy na jak długo starczy Agatce mleczko mamusi:tak:
Narazie budzi sie tylko 1 raz w nocy wiec mysle, ze z daniami nie bedziemy sie spieszyc... Tak jak u Gosi, po co kase wydawac i sprzatac:-D
 
a nie po 4 miesiącu są te słoiczki ? a po 4 to chyba jak dziecko skończy 4 miesiące nie mówię że trzeba się sztywno trzymać tylko piszę bo mi się tak wydawało :confused:

a mój jedzie tylko na cycu i to jeszcze za jedzonkiem poczeka na co mam sie spieszyć na dodatkowe wydatki i dodatkową robotę oj nie dziękuję na razie wyciągam cyca i mi to pasuje :-D
No ja też myślałam, że jak od 4 miesiąca to po skończonym 4 miesiącu, ale nie powiem te słoiczki i kaszki i te cudeńka - matko jakie to kuszące i też mnie korci jak patrzę na półkach sklepowych...ale jednak poczekam do skończonego 6 miesiąca i dopiero papu inne będę dawać:tak:na razie cyc i cyc do znudzenia.
 
No ja to tak rozumiem, ze po 4 miesiacu to jak zaczynamy 5, a od 4 miesiaca to juz teraz... tak mi sie wydaje.

J
no też mi się tak wydaje że po 4 to jak skończy dziecko 4 M czyli zacznie 5
a od 4 to jak skończy 3 i zaczyna 4

a jakie słoiczki są od 4 M ???

no ja mam nadzieje że mój przesypiać będzie ładnie nocki na samym mleku u mnie z córą nie było problemu tylko jak jej potem dawałam kaszkę na noc to ona robiła mi kupę w nocy i potem jeszcze gorzej było:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak na sloiczku jest "od 4 mies" tzn ze dziecko jak zacznie 4 mies moze juz zjesc a jak "po 4 mies" to dopiero jak skonczy 4 mies i zacznie 5 mies.

Nadineczko a wy caly taki sloiczek zjadacie??? my narazie sie karmimy jabluszkiem i marchewka z jabluszkiem bo sama marchewka jest beee ale wszystko domowej roboty;-)

no i ja sie zastanawiam bo widzialam kaszki "po 4 mies" wiec teoretycznie za 2 tyg moglabym dac juz tylko trochi sie boje;-)
 
Do góry