reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat CHRZTU

Nasze matki nie wyczuwają upływu czasu. Co prawda beciki nadal są
w użyciu, ale już nie tak często. Mój mąż np. tylko po to żeby zaoszczędzić sobie kłopotu gotowy jeśt na użycie becika, bo ten już mamy (przechodzi w rodzinie z dziecka na dziecko). Z tym właśnie mogę mieć największy problem:-(
No cóż... Trzeba będzi powalczyć, choćby za cenę kłótni. Hmmm...
 
reklama
Ta wysypka to niby od proszku do prania. Tylko że mam co do tego wątpliwości, bo przecierz jest ona tylko na buzi. No cóż. Trzeba szukać innego lekarza.
 
Szczerze mówiąc gdybym chrzciła moją córkę latem, to pewnie założyłabym jej tylko body albo rampersa z krótkimi nogawkami i rękawkami, nie wyobrażam sobie ubrać ją grubiej w upał. Ale jej chrzest był w listopadzie, miała białą bluzkę bawełnianą, na to wiśniowa sukienka + białe rajstopy i kurtka. Z potówkami walczę do dziś.
 
Witam wszystkie mamy, zwlaszcza te, ktore maja mezow z innych krajow i religii. Ja wlasnie jestem w takiej sytuacji i w zwiazku z tym mam pytanie czy, aby udzielic dziecku chrztu w Polsce potrzebna jest zgoda i obecnosc ojca?
 
Witam wszystkie mamy, zwlaszcza te, ktore maja mezow z innych krajow i religii. Ja wlasnie jestem w takiej sytuacji i w zwiazku z tym mam pytanie czy, aby udzielic dziecku chrztu w Polsce potrzebna jest zgoda i obecnosc ojca?


raz spotkałam sie z taka sytuacją ..ojciec nakrecił ksiedzu że matka jest ciezko chora w szpitalu itp. Książ uwiezył i ochrzcił dziecko :angry: bez mamy .....
Pewnie przy tym wreczył koperte....

W dobrez wierze popieram ..ale w takiej j.w sytuacji nie
 
A w jakiej religii był slub (czy tylko cywilny był)? Słyszałam, że jest taka zasda, że w jakiej religii był brany slub, w takiej wierze ma być wychowywane dziecko.
 
slub byl w urzedzie poki co, nadal czekam na koscielny, a maz jest muzulmaninem. Chodzi o to, ze zanim mieslismy dziecko to sie zgodzil, ze je ochrzcimy a bedziemy opowiadac o 2 religiach i smao wybierze, a jak przyszlo co do czego to sie nie zgadza:( wiem, ze to nie fair, ze chce cos takiego zrobic, ale chyba nie umiem inaczej:( Co wy byscie zrobily?
 
reklama
Do góry