reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
ja narazie mam huggiesy bo u nas cena pieluch na kazdą marke jest zbliżona a huggiesy przy Ali były ok. pampersy jakos tak nam sie bryliły...
 
ja na razie kupilam huggiesy i z belli a rosmanowskie tez wypróbuję bo slyszałam że są dobre a przy okazji nie drogie, w praniu wyjdzie które dla naszych dzieci sa najlepsze bo co dziecko i matka to inna opinia;)
 
Wlasnie przyszly ciuszki ktore zamowilam dla malej, sprzedawca wyslal ekspresowo, jakos jest cudowna, w rzeczywisosci sa piekne! Zamieszczam linki jak by ktoras cos chciala jeszcze kupic dla bobasa to polecam....

Spodnie spodenki ogrodniczki WELUR rozm.62 (1403226953) - Aukcje internetowe Allegro
tutaj kupilam jasny roz - pieknie wyglada
PÓŁŚPIOSZKI bezuciskowe 62 BAWEŁNA 100% (1397417674) - Aukcje internetowe Allegro
KOSZULKA niemowlęca kopertowa 62 BAWEŁNA 100% (1395559781) - Aukcje internetowe Allegro
z tego zamowilam jej po zielonym i bialym zeby miala takie kompleciki
Body niemowlęce kopertowe dł. r 56 BAWEŁNA 100% (1395551698) - Aukcje internetowe Allegro
BODY kopertowe z sitodrukiem rozm. 62 BAWEŁNA 100 (1395551120) - Aukcje internetowe Allegro
body kocham moja mamusie sa cudne!
 
Śliczne ubranka:) staram się już jednak nie kupować tych najmniejszych ubranek, mam tego na prawdę dużo. Ostatnio jak już kupuję to rzeczy większe w rozmiarze 68 takie bardziej na lato- jakieś spodenki, koszulki, ewentualnie body. Pajaców i śpioszków na razie nie bo w sumie nie wiadomo jakie będzie lato, bo jak będzie gorąco to przecież nie będę dziecka grzać w ubrankach tylko dostanie pieluchę, body i tyle.
 
właśnie się zastanawiałam w jakim rozmiarze będzie mała w lato, bo mam trochę rzeczy na 68, ale są wszystkie z długim rękawkiem, na razie nie kupuję, zobaczymy, jak dzidź urośnie
 
reklama
MaRGOZ- niby ubranka w rozmiarze 68 to na 4-6 miesięcy więc myślę, ze na lato to właśnie coś takiego będzie trzeba kupić. Położna w SR też mówiła, że rozmiary ubranek zmienia się średnio co 2 miesiące więc to też by pasowało.
 
Do góry