reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Co sądzicie o pieluchach z Rosmana, BabyDream chyba się nazywają? Ostatnio znajoma mówiła, że ich używa i jest bardzo zadowolona, a jej synek szczęśliwy i nie odparzony ;) NO i byłam dzisiaj zobaczyć i różnica cen też jest porażająca! 15 złotych za 40 pieluch! Czy któraś z Was słyszała jakieś opinie??
 
reklama
Pacyska znajoma ich uzywala i byla zadowolona ale czytalam tez negatywne opinie. Najlepiej bedzie kupic mala paczke i przetestowac na maluszku. Jak wam podejda to 15 zl zostanie w kieszeni przy kazdym zakupie.

Ja gdzieś czytałam, że zmienili te pieluchy jakiś czas temu i ta stara wersja była do niczego, a ta nowsza jest ok. No, ale wiadomo, że to kwestia indywidualna i dla jednego dziecka jedne pieluchy będą ok, a dla drugiego do niczego.
 
ja co do pieluch to zgłupiałam :-p nie wiem już czy huggies czy pampersy czy może są jakieś tanie a dobre ? nie mogę się zdecydować
 
My używaliśmy przez chwilkę te pieluchy ale doszliśmy do wniosku, że cenowo wychodzą tak jak Pampersy. Zazwyczaj kupujemy Pampersy w promocji.
Teraz mały w dzień ma Pampers a w nocy z oszczędności kupujemy mu DADA z Biedronki. Nie przeciekają tylko są troszkę grubsze.

Promocje na Pampersy są często w Tesco w takich dużych kartonach ale to chyba od rozmiaru 3.

Teraz pewnie na sam początek kupimy 2 a później jak mała będzie miała 4 kg to od razu też przejdziemy na 3.
 
Co do pieluszek Babydream, używałam tych większych dla synka, są grubsze i mniej chłonne od Pampersów i Huggiesów. Dla takiego maluszka, co mu się często zmienia pieluszke, to moga być, ale jak dziecko jest starsze, to do zakładania na noc nie polecam, bo rano ubranko może być mokre. No i wg mnie najlepsze z tych tańszych (Lidlowe, Biedronkowe, Tescowe itp)
Mam pytanie odnosnie VATu na pieluszki. W obecnej chwili jest 8%, nie wiecie czy od lutego będzie 23%? Czy pozostanie już bez zmian?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry