reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Mysia fajny ten wózeczek, ja mam taki tylko że brązowy. Dla maleństwa kolor nie jest ważny bo wózek w środku i tak jest biały wiec dzidzia nie ma w min ciemno. Poza tym myslę, że jak zrobi się naprawdę ciepło to przestaniesz używać gondoli i przejdziesz na spacerówkę a ona jest juz przewiewna.

Dziewczyny ja się zastanawiam nad fotelikiem właśnie do tego wózka - chodzi mi o to że ten fotelik wydaje mi się jakoś tak "mało leżący" jak dla noworodka, mimo że jest wkładka dla noworodków. Co o tym sądzicie? a może ja jestem przewrażliwiona?
 
reklama
mysia to już chyba zależy jaka będzie pogoda. Ja się jeszcze wstrzymałam z zakupem śpiworka do wózka. Na allegro widziałam dużo fajnych ale wydawały mi się trochę za grube. Poczekam do poporodzie, wtedy dam zlecenie mamusi żeby coś kupiła.
 
Mysia wózek bardzo fajny, czarny bardzo zresztą elegancki. Dzidzi rzeczywiście obojętne jakim kolorem jeżdzi a na pewno zabawki czy kocyki kolorowe to zupełnie inaczej będzie wyglądało.
Ja specjalnej pościeli do wózka lub śpiworków nie kupuję, na początku jak ubiorę dziecko w kombinezon i przykryję kocykiem to będzie ok, pod spód też coś podłożę ewentualnie i jak jeszcze zapnie się gondolę to dostatecznie ciepło dziecko będzie miało. A potem liczę, że będzie już ładna pogoda :-)
 
Kolor musisz wybrać taki, jaki Ci pasuje :) Ja dla odmiany chciałam jak najciemniejszy i bez wzorków. Mam grafitowy z szarymi dodatkami:
wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-sd-stone-3w1-44826.jpg
mam wozek tej samej firmy dodatkowo z fotelikiem i spacerowka oraz spora ilosciia odatkow:-) tylko ja osobiscie wole zywe kolory i moj jest kupiony na tej aukcji tylko 4 miesiace temu))))kolor niebiesko seledynowy===))))jet sliczny wszyscy sie zachwycaja)))) http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-fotel-torba-10xgr-i1411477698.html
 
Widzę, że o pieluszkach rozmawiacie - ja kupiłam pampersy bo przy Mai te się sprawdzały ale ostatnio słyszałam bardzo złe opinie na ich temat ze przeciekają bardzo ;/
Rossmanowskie były super ale wtedy to nie były te baby dream - ale te podobno tez są fajne - zobacze czy pampersy się sprawdzą a jak nie to spróbuje tych z rossmana - mam tez 3 huggiesy od koleżanki całą paczkę i wybiorę z tych trzech chyba chociaz przy mai czesto zmieniałam pieluchy i kupowałam kilka rodzajów patrząc na to które aktualnie są w promocji - nie wiem czy i teraz tak nie bedzie :)))

Ligotka fajna torba - dodałam sobie do obserwowanych i chyba taka kupie jak mała się urodzi :))) juz nic teraz przed porodem nie kupuje bo to tylko pogarsza moje samopoczucie a raczej oczekiwanie :(

Margoz - a nie zwróciłam uwagi do jakiego wózka to pasuje ?? Wydawała mi się uniwersalna - jak myślisz boja mam akurat inny wózek
 
Ostatnia edycja:
ja dziś kupiłam pieluszki Pampers, kupie jeszcze z dwie -trzy paczki innych pieluszek i będziemy testować .

Dziś widziałam w Rossmanie promocje na chusteczki - 4paczki za 12,99zł. Jutro jak będę miała po drodze to podjadę i kupię .


Co do koloru wózka tzn czarnego to ja też myślałam nad tym , ale zrezygnowaliśmy i kupiliśmy szaro-seledynowy .
 
ja dziś kupiłam pieluszki Pampers, kupie jeszcze z dwie -trzy paczki innych pieluszek i będziemy testować .

Dziś widziałam w Rossmanie promocje na chusteczki - 4paczki za 12,99zł. Jutro jak będę miała po drodze to podjadę i kupię .


Co do koloru wózka tzn czarnego to ja też myślałam nad tym , ale zrezygnowaliśmy i kupiliśmy szaro-seledynowy .

A jakiej firmy te chusteczki?? Rossmanowskie?
 
reklama
jsorbek, ja mam stary wózek, po moim starszym synku, sprzed ośmiu lat, właśnie w kolorze ciemnozielonym, poza tym kocyk i rożek też mam w zieleni, nie wiem co mnie z tym zielonym wzięło hehehe, ale torbę sobie nową zapodałam, a co :)
 
Do góry