reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Witam sie :)

Jak wiecei jak nadal bez wozka, ale caly czas poluje :-) Powiedzcie mi taka rzecz. Znalazalm bardzo fajny wozeczek na Allegro. Oczywiscie Tako Jumper X :-) Jest uzywany, ale w super stanie i w dobrej cenie!
Ale... No wlasnie wiem ze to glupie moze, ale czy czarny kolor bedzie ok? Wiadomo, ze beda zabawki kolorowe i w ogole, ale czy Dzidzi nie bedzie smutno? Ale glupie rzeczy mi do glowy w tej ciazy przychodza :-) Na aukcji obok jest taki sam wozek (nawet kupiony w tym samym miesiacu-wiec gwarancja taka sama), piekny-czerwony, a roznica to 200 zł! Wklejam Wam linki i prosze o ocene i porade :tak:

WÓZEK TAKO JUMPER X -3 funkcyjny-TANIO ! (1419922990) - Aukcje internetowe Allegro

Tako jumper 2010+fotelik (1420050998) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Witam sie :)

Jak wiecei jak nadal bez wozka, ale caly czas poluje :-) Powiedzcie mi taka rzecz. Znalazalm bardzo fajny wozeczek na Allegro. Oczywiscie Tako Jumper X :-) Jest uzywany, ale w super stanie i w dobrej cenie!
Ale... No wlasnie wiem ze to glupie moze, ale czy czarny kolor bedzie ok? Wiadomo, ze beda zabawki kolorowe i w ogole, ale czy Dzidzi nie bedzie smutno? Ale glupie rzeczy mi do glowy w tej ciazy przychodza :-) Na aukcji obok jest taki sam wozek (nawet kupiony w tym samym miesiacu-wiec gwarancja taka sama), piekny-czerwony, a roznica to 200 zł! Wklejam Wam linki i prosze o ocene i porade :tak:

WÓZEK TAKO JUMPER X -3 funkcyjny-TANIO ! (1419922990) - Aukcje internetowe Allegro

Tako jumper 2010+fotelik (1420050998) - Aukcje internetowe Allegro

Kolor musisz wybrać taki, jaki Ci pasuje :) Ja dla odmiany chciałam jak najciemniejszy i bez wzorków. Mam grafitowy z szarymi dodatkami:
wozek-wielofunkcyjny-implast-bolder-sd-stone-3w1-44826.jpg
 
tab: Fajny ten Twoj wozeczek :-) Wiem, ze mnie musi sie opdobac. Ja mieszkam w Krakowie i tu jest na ulicach taki brud, ze czarny po prostu najmniej sie brudzi. Ale nie wiem czy czarny kolor pasuje... ?
 
mysiu ja tez zastanawiama sie nad czarnym - jest uniwersalny, w koncu mam grafitowy, ten ktory wyslalas jest bardzo ladny! Czerwony u nas odpadal - maz stwierdzil ze jemu sie nie podoba.

A ja zamowilam torbe do wozka :D
BabyLux SUPER TORBA DO WÓZKA DZIECIĘCEGO (1403298401) - Aukcje internetowe Allegro
Kolor 7 grafitowy - licze ze bedzie pasowal...
No i mam nadzieje ze to ostatni zakup do porodu malej. Pewnie jak juz bedzie na swiecie to bedzie znow trzeba cosik kupic, bo karuzela, mata by sie przydala, pewnie laktator... ale to zobaczymy. Ciuszkow tez juz mam cala mase, mam jeszcze dostac cos od bratowej i wiem ze ciocia szykuje. Na lato mam kilka rzeczy schowanych w wiekszych rozmiarach.
 
Tab fantastyczny wózek!Też się nad nim zastanawiałam dłuższy czas,ale ze względu na czwarte piętro bez windy zdecydowałam się na coś lżejszego.Ale jest piękny,ja mam upatrzoną torbę,jest cholernie droga (ponieważ kupiłam na allegro używany Mutsy-t orba to prawie połowa ceny wózka:( może mi przejdzie,ale w sumie zbliżają się moje urodzinki:):)
NOWOŚĆ! 3-częściowa TORBA JJ COLE + przewijak! (1417280482) - Aukcje internetowe Allegro
 
mysia wózek super. Ja mam Tako Warrior i jestem w nim zakochana chociaż dziewczyny też pezentuja super swoje wózki. U nas akurat wózek jest czerwono-czarny, identyczny jak Vikigus.
To prawda, że kolor musi pasować Tobie bo myslę, że dziecku obojetne w jakim jeździ :)) Jedyne nad czym bym sie zastanawiała w czarnym to to czy się za bardzo od słońca nie nagrzeje. Nie wiem jak to jest z wózkami ale np. w moim czarnym samochodzi z ciemną tapicerką to ciagle parówa jest ale nie wiem czy to dobre porównanie :))
Osobiscie gdybym miała wybierać między tym czarnym a czerwonym wybrałabym tez czarny pod względem wizualnym.
 
mysia my zdecydowaliśmy się na czarny wózek. Tylko wkładki są grafitowe. Moja siostra też taki miała i okazał się bardzo praktyczny jeśli chodzi o brudzenie/czyszczenie i wcale sie jakoś tragicznie nie nagrzewał.
 
reklama
Przekonalyscie mnie :)

A powiedzcie mi tylko: w gondoli bedziecie dziecko wozic w specjalnym spiworku do wozka czy w poscieli czy w czyms jeszcze innym?
 
Do góry