reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

No i dylemat.
Wózek wybrany, za tydzień mieliśmy jechać kupić, a ja wyszperałam na allegro używany. 400 zł różnicy. Z tym że bez możliwości obejrzenia, bo trochę daleko od nas.
Kasę na nowy mamy, ale zawsze byłoby 400 do przodu na szczepionki np.
Mąż twierdzi, że nowy, bo to jednak na gwarancji, a tamtego nie można obejrzeć (to mnie najbardziej powstrzymuje).
Czy któraś ryzykowałby używkę bez oglądania?
 
reklama
To rzeczywiscie trudno powiedziec, ja bym chyba nie zaryzykowala, ale musicie to przemyslec, moze napisz do sprzedajacego zeby wyslal Ci dokladne zdjecia i opisal ewentualne defekty...
A propo przewijaka to ja zawsze mysle co zrobie z takim meblem jak przestanie byc bezuzyteczny, kupilam taki nakladany na lozeczko - bede go mogla schowac jak nie bedzie juz potrzebny :)
Materacyk mam lateksowy - podobno są lepsze, ale trudno mi powiedziec w czym bo w sumie to byl prezent
 
W tesco są w promocji ciuszki dla dzieci - 30% do 8 grudnia. Oni mają bardzo fajne, szczególnie te w 3 pakach. Kupiłam pajace, bo tego nie mam za dużo akurat a są rozpinane od góry do dołu a na noc będą ok.
I jeszcze dziś jeszcze byłam w sklepie Drewexu Kolorino, tez słodkie ciuszki, akurat to był outlet więc i promocje były.
 
A ciuszki z TESCO też polecam. My do tej pory kupujemy małemu tam body i pajace do spania.
Po praniu nic się z nimi nie dzieje. Są z porządnego materiału.
 
Ja przewijak mam taki na łóżeczko, a wanienkę kupiłam z ikei, jest tania i do tego porządna, materac mam gryka-pianka-kokos. Wczoraj odkupiłam od znajomych trochę zabawek dla małego... coraz mniej miejsca robi się w mieszkaniu;-)
 
No i dylemat.
Wózek wybrany, za tydzień mieliśmy jechać kupić, a ja wyszperałam na allegro używany. 400 zł różnicy. Z tym że bez możliwości obejrzenia, bo trochę daleko od nas.
Kasę na nowy mamy, ale zawsze byłoby 400 do przodu na szczepionki np.
Mąż twierdzi, że nowy, bo to jednak na gwarancji, a tamtego nie można obejrzeć (to mnie najbardziej powstrzymuje).
Czy któraś ryzykowałby używkę bez oglądania?

Myśmy z moim mężem zaryzykowaliśmy i kupiliśmy wózek używany bez oglądania go z allegro. Byliśmy tylko w sklepie by sprawdzić, czy nam się podoba ten model. Sprawdziliśmy też, czy sprzedający ma pozytywy. Było tak jak napisali w allegro w opisie. Jeszcze zadałam dodatkowe pytania, czy koła nie piszczą i tak dalej. Jesteśmy b. zadowoleni.
 
jezynka a Wy już sie przeprowadziliście na jakieś nowe mieszkanie bo zdaje sie mieliscie sie przeprowadzać? My własnie na poczatki tego miesiąca sie już przeprowadzilismy i mieszkamy teraz sami tylko z nasza Alą, wynajmujemy apartament 2 sypialnie 2 łazienki, livingroom i aneks kuchenny z wydzieloną "jadalnią".
 
maranatha, przeprowadzamy się za 2 tygodnie:-) dlatego coraz ciaśniej mamy;-) rzeczy dla małego+powoli pakuję rzeczy do przeprowadzki. Już chciałabym mieć to za sobą:-)
 
reklama
Do góry