reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Dziewczynki bylismy dzis ogladac i pani polecila nam 4runnera, bardzo malo znany, do samochodu wszedl bez problemu a mnie podoba sie coraz bardziej mala gondolka tak jak chcialam, za to duzy kosz pod spodem, regulowana raczka aluminiowy stelaz no i calkiem leciutki tez, czy ktoras z Was sie z nim zetknela??? niestety ma maly wybor kolorow ale podobno w polowie listopada ma wejsc cos nowego, a ze nam sie tak nie spieszy wiec czekamy :)

Zainteresowałaś mnie tym wózkiem - obejrzałam go w necie, ale nie wiem czy uda mi się go dorwać gdzieś na żywo. Ostatnio chodzimy i oglądamy wózki w sklepach i zaczepiamy ludzi z interesującymi nas modelami na ulicy, żeby nam poopowiadali jak im się je użytkuje :) Ale na razie to im więcej oglądamy, tym mniej wiemy niestety.
 
reklama
jtaudil bez obad ja poza ogladaniem wozka nie moge naklonic meza do niczego innego, w sumie juz znalazlam lozeczko, materacyk, posciel itd ale on jakos dziwnie na mnie patrzy jak mowie zeby juz zamowic i ciagle zwlekam, zreszta nadal odbija nam sie przeprowadzka i remont mieszkania no i na ciuszki moje w tym miesiacu troszke poszlo bo wreszcie moglam sobie cos kupic wiec moze zaczne od przyszlego miesiaca, a trzeba jeszcze malej dokupic dywan do pokoju,
jesli chodzi o mebelki to niestety pokoj mojej malej jest tak zagracony dwoma szafami i kanapa ze zmiesci sie tylko lozeczko :( ale licze ze jak mala podrosnie to cos jej stamtad wyniesiemy ;) na razie nie wysylam wam zdjecia bo czekam az szwagier misia na sciane namaluje
tab ja podobnie chodze i patrze jakie ludzie maja wozki a tego to widzielismy w takim sklepie co maja duzo firm wozkowych ale widzialam go po raz pierwszy wiec rzeczywiscie ciezko bedzie go obczaic :(
 
tab[/B] ja podobnie chodze i patrze jakie ludzie maja wozki a tego to widzielismy w takim sklepie co maja duzo firm wozkowych ale widzialam go po raz pierwszy wiec rzeczywiscie ciezko bedzie go obczaic :(

Napisałam maila do producenta, żeby podali mi listę sklepów, w których ewentualnie można wózki obejrzeć. Zobaczę co mi odpiszą. Może jeszcze o jakichś sklepach w okolicy nie wiem :) Ten wózek z opisu jest dokładnie taki jakiego szukam, wizualnie też mi się podoba, tylko kwestia jak wygląda na żywo. Mąż stwierdził, że najwyżej zamówimy przez internet i odeślemy jeśli nam się nie spodoba, bo przecież zawsze jest 10 dni na odstąpienie od umowy przy kupnie na odległość :)
 
A mi sie wczoraj nudziło i nakleiłam naklejki na ścianę - z kubusiem puchatkiem :)
Zdjęcie008.jpg
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, macie juz zakupione jakieś ciuszki, wózki, łóżeczka, pościel, wanienki albo inne potrzebne później rzeczy?
słyszałam że wczesne kupowanie źle wróży, ale tak sobie myślę, że później wszystko naraz to spory wydatek bedzie,

Jak jest u Was z tego typu zakupami ?
 
asiulka ja nie wierzę w złe wrózby, mamy juz wózek, który ma kołyskę więc na pierwsze miesiace będzie akurat, wózek jest świetny polecam

23134306.jpg

i juz duzo ubranek od rozmiaru 56 do 68 a nawet 74, przez te 5 miesięcy przy okazji coś kupowałam potem poukładałam sobie czego jeszcze brakuje i chyba mam juz spokój

dzięki temu kompletnie nie odczułam/nie odczuliśmy wydania duzej kwoty pieniędzy i jestem zadowolona, bo wybierałam najlepsze perełeczki a na ostatnia chwilę kupuje się byle co, bo nie ma wyboru ani wyjścia

a przeciez jeszcze trzeba urzadzić pokoik, kupić wanienkę, fotelik, jakaś karuzelę, planuję kupić huśtawkę/lezaczek, kosmetyki i PAMPERSY
najbardziej przerazaja mnie pampersy chyba.. :szok:
 
asiulka, najlepiej kupować co miesiąc coś dla maluszka. NIe nadwyręży to budżetu a przy okazji wiesz co kupujesz. Ja swojemu mężowi ufam, ale dla dzieci wolę sama kupować ;)
Jak byłam w ciąży z synkiem to co miesiąc coś kupowałam. W 8 miesiącu mieliśmy wszystko poprane i naszykowane.
Teraz kupiłam tylko wózek, bo trafiła się okazja no i muszę pokupić pościel dla maluszka.
W grudniu pewnie przyniosę wszystkie ciuszki z garażu i będę prała.

Wiesz, zawsze istnieje ryzyko, że można wcześniej urodzić i co wtedy? Chyba, że jesteś na tyle pewna, że mąż i rodzice kupią dla maleństwa wszystko takie jak ty byś chciała.
Moja siostra urodziła córkę 3 tygodnie przed terminem i po wózek pojechał szwagier i do tej pory siostra bluźni na ten wózek bo jej zupełnie nie odpowiada.
 
reklama
Do góry