reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Sonia super...wszystko :-) naprawde masz bardzo dobry gust

My bylismy dzis w mamas&papas i tam chyba bede robila wiekszosc zakupow. w londynie sklep jest ogromny, masz nawet urzadzone pokoiki wiec zakupy mozna zrobic za jednym zamachem :tak:
 
Sonia wozek super, klasyczny bardzo mi sie podoba. Jeden minus jak dla mnie to ze przednie kola nie skrecaja sie. Z Oli pierw mialam ten , w nim kolo nie skrecaly
moz-screenshot-5.png
bumbleride.jpg

po paru miesiacach sprzedalam i kupilam ten, roznica ogromna wprowadzeniu,i dzien a noc
bugaboo.jpg

teraz sie zastanawiam i zastanawiam i pewno znow kupie bugaboo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziękuję dziewczynki za dobre rady, faktycznie zacznę już kupować :D może już jutro wybiorę się na porównywanie cen w sklepach,
co do pieluch to już jestem zdecydowana że nie pampersy tylko zwykłe tetrowe, a wózek już wybrałam firmy X-Lander, mąż wie jaki mi sie podoba, moich rodziców już uświadomiłam jeszcze teściowie zostali bo to przecież dziadkowie kupują :D hehe
co do łóżeczka to mój starszy brat zobowiązał się że siostrzeńcowi lub siostrzennicy zrobi sam.
ale męża nie umiem przekonać na zakupy, ja zaczynam 6 miesiąc ciąży, a jeszcze prace dyplomową musze pisać bo szkołę kończę, on nie rozumie że później nie bede nawet w stanie łazić tyle po sklepach i wybierać i szukać, a nie wierzę, że kupi takie rzeczy jak ja chcę jeśli bedzie wybierał sam :/
więc pozostaje mi wszystko ;/
 
Sunshine dziękuję ;-)

Anja ja mam nadzieję, ze nie będzie mi przeszkadzał brak skrętu przednich kółek, moja przyjaciółka ma wózek nad którym tez się zastanawiałam ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: MONDIAL DUO COMBI (2w1) głęboko-spacerowy elegancja z klasą
i nie ma skrętnych kółek, a ona nie narzeka nie wiem od czego to zalezy, w końcu wybrałam Silver Cross, bo ta Emmaljungę maja w trójmieście wszyscy, zobaczymy jak się będzie sprawował, juz nie mogę się doczekać :-)
 
i wózek i łóżeczko są śliczne :)))
ja swój stary wózek już odkurzyłam i poprałam, więc czeka tylko na luty
a łóżeczko z racji nie za dużych zasobów pieniężnych wybrałam Klupś Ewelina
 
reklama
Ja też chyba powoli zacznę coś kupować, nie mam jeszcze nic dla małego.
Oprócz tych zakupów jeszcze przede mną wybieranie płytek do domku,paneli, mebli, sanitarki, jednym słowem wykończenie domu i te wszystkie zakupy mnie przerażają
 
Do góry