reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Oto kilka propozycji wózeczków dla rodziców posiadających mały samochód:
* QUINNY BUZZ 3/BUZZ 4
wymiary po złożeniu :85 x 64 x 37 cm
cena: spacerówka (ok 1500 zł ), gondolka (ok 600 zł), fotelik - dowolny maxi cosi
* QUINNY ZAPP
wymiary po złożeniu :70 x 25 x 29 cm
cena: spacerówka (ok 800 zł ), fotelik - dowolny maxi cosi
*I'COO PICO 7
wymiary po złożeniu :81 cm x 50 cm x 31 cm
cena: spacerówka (ok 1300 zł )
*KEES AERO
wymiary po złożeniu :76 cm x 48 cm x 43 cm
cena: spacerówka + gondolka + fotelik = ok 1500 zł (komplet)
*KEES K1
wymiary po złożeniu :76 cm x 44 cm x 24 cm
cena: spacerówka + gondola = ok 1500 zł (komplet)

Tych wózeczków jest jeszcze wiecej :) I naprawde przedział cenowy jest też spory także każdy znajdzie coś dla siebie i na własna kieszeń. Jak macie jakies konkretne pytania to zapraszam na priv albo na maila podanego w stopce ;)
 
reklama
Dziewczyny ja też proszę o radę w sprawie wózka.Mam wrażenie,że im więcej czytam i oglądam tym mniej wiem..Pewnie w końcu okaże się,że kiedy kupię wózek to zaraz dowiem się o jakimś lżejszym i lepszym za mniejszą kasę:(Doradźcie fajny możliwie najlżejszy wózek w rozsądnej cenie .Chyba najlżejszy jaki znalazłam do tej pory to Vector for lite Espiro,ale mało osób o nim się wypowiada:(będę musiała to cudo targać na 4 piętro bloku bez windy.Pomóżcie
 
Dzieki Dziewczynki! już biorę się za przeglądanie tych wszystkich modeli ;) megan jesli chodzi o wage to mi sie wydaje ze te z aluminiowym stelażem są lżejsze, ja sie nakręciłam na Jet Alu ważył 7kg z gondola 12kg, to pomimo wszystko dużo jak na wnoszenie go na 4 pietro ale mniej niż inne które znam
 
Co do buzza i zappa to odradzam ze wzgledu na kibełkowe nierozkładane siedzisko - jak dzidzius uśnie na spacerze to musi siedziec dla mnie masakra - ale najlepiej obejrzec w sklepie bo buzz np nie jest tani a nie wart ceny ze względu na to własnie siedzisko poza tym super
 
Dziewczynki bylismy dzis ogladac i pani polecila nam 4runnera, bardzo malo znany, do samochodu wszedl bez problemu a mnie podoba sie coraz bardziej mala gondolka tak jak chcialam, za to duzy kosz pod spodem, regulowana raczka aluminiowy stelaz no i calkiem leciutki tez, czy ktoras z Was sie z nim zetknela??? niestety ma maly wybor kolorow ale podobno w polowie listopada ma wejsc cos nowego, a ze nam sie tak nie spieszy wiec czekamy :)
 
Cześć dziewczynki.
No ja właśnie dostałam wózek, który zakupiłam dla moich dzieciaczków.
Jest to tandem rok po roku. Kosztował całe 160 zł ;) i jest w super stanie (tylko strasznie brudny, no ale od czego jest pralka). No i synkowi się bardzo podoba ;)

Co do wózka dla maleństwa ja mam Roan Marita. Świetnie się sprawdzał tylko jest troszkę ciężkawy. Ale wchodzi do małego bagażnika (mam Skodę Felicję). No i mam jeszcze spacerówkę Espiro Jet. Świetnie się prowadzi i jest leciutka.

Wlkejam zdjęcie mojej nowej zdobyczy.

1.JPG
 
My tez wczoraj krecilismy sie po sklepach. Znalezlismy fajne lozeczko i bujaczek ale jeszcze nie kupujemy bo nie mam gdzie trzymac. Ciuszkow juz nie kupuje bo mam az za duzo ewentualnie dokupie cos wyjsciowego i tyle. Wozek tez mam i fotelik i baze.Zostaly drobiazgi wiec nie ma pospiechu:-)
 
My już mamy tez wózek, monitor oddechu, wczoraj kupiliśmy łóżeczko z materacem i przewijakiem. Została jeszcze wanienka, pościel, kombinezon dla małego i reszta to takie pielęgnacyjne rzeczy. Postaram się kupić wszystko do końca listopada. Ja wolę kupić szybciej i już się potem nie martwić;-).
Karolina, fajny wózio, no i ta cena:-)
 
reklama
A my właśnie jesteśmy w rasie po wyprawkę :) Jak się okazało, że będzie chłopiec to posypały podarki od kuzynki, ma 3 letniego chłopca, ale wszystko im zostało - wózek, łóżeczko, materacyk, rożki i stosy ubranek :) Wózek zawsze chciałam mieć nowy, ale tamten jest praktycznie nieużywany (ze względu na budowę ciała mamusi i ciężar wózka szybko wymienili go na inny), i stwierdziłam, że nową i wypasioną kupimy już spacerówkę :) Zostały nam do kupienia tylko fotelik, wanienka i rzeczy do higieny i pielęgnacji i moje zachcianki typu nowa pościel (w komplecie od kuzynki mamy komplety pościeli), ubranka, które mi się spodobają itd. itp. :) Super, cieszę się bardzo, że w aktualnej sytuacji zawodowo-finansowej (zrezygnowałam z pracy po trudnych przejściach z szefem, który nie prowadzi prorodzinnej polityki firmy) trudno byłoby nam wszystko zakupić, a tak mamy z głowy :) Już się nie mogę doczekać aż przejrzę te wszystkie śliczne, małe ubranka :)
 
Do góry