reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

pamiętajcie też, ze oprócz wózka bardzo ważny jest też fotelik samochodowy, ja na tym punkcie mam świra i jeśli mogę coś doradzić to bardzo proszę Was zwróćcie uwagę, aby przeszedł testy ADAC i był naprawdę bezpieczny ;)
Właśnie drążąc ten temat mam do Was pytanie dotyczące fotelika. Mam dylemat między dwoma modelami jeden to Chicco Autofix Fast a drugi Peg Perego SIP. Nie będę go używała w wózku, więc to jest dla mnie mało ważne. Zależy mi na opinii który z nich jest lepszy do samochodu.
 
reklama
Właśnie drążąc ten temat mam do Was pytanie dotyczące fotelika. Mam dylemat między dwoma modelami jeden to Chicco Autofix Fast a drugi Peg Perego SIP. Nie będę go używała w wózku, więc to jest dla mnie mało ważne. Zależy mi na opinii który z nich jest lepszy do samochodu.


tu jest link do testów tych fotelików, oba wypadają nieźle (skala jest 5 punktowa)
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wybrane przez użytkownika :: sortowanie wg kryterium grupa

poszukałam w necie ich zdjęć i jeśli miałabym wybrać jeden z nich to wybrałabym chicco. może to kwestia zdjęcia, ale wydaje mi się, ze w chicco mniej dziecko wpada do środka, a przecież takie maluszki muszę być w miarę możliwości w jak "najprostszej" pozycji. obydwa mają bazę co faktycznie jest prostsze w montażu. Dodatkowo Chicco ma nowsze testy. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Powinnaś jeśli masz taką możliwość obejrzeć je na żywo, wtedy można dotknąć i sprawdzić, który ma większe boczne bandy, który jest bardziej miękki i zwróć też uwagę na wagę, bo jednak dziecko + fotelik trochę waży;). Może poszukaj też w necie opinii użytkowników?
to tyle mojego mądrzenia :)
 
Widziałam te testy i moim zdaniem oba modele wychodzą najlepiej w porównaniu wyniki testów do ceny. Zastanawia mnie tylko jakość wykonania. Nie widziałam tych modeli na żywo i nie mogę tego sprawdzić dlatego mam nadzieję, że któraś z Was miała już fotelik, którejś z tych marek i coś mi podpowie ;-)
 
Widziałam te testy i moim zdaniem oba modele wychodzą najlepiej w porównaniu wyniki testów do ceny. Zastanawia mnie tylko jakość wykonania. Nie widziałam tych modeli na żywo i nie mogę tego sprawdzić dlatego mam nadzieję, że któraś z Was miała już fotelik, którejś z tych marek i coś mi podpowie ;-)

Iwona, widzę, ze jesteś z W-wy, bardzo duży wybór fotelików jest w Świecie Dziecka (Marki, Jupiter przy Towarowej oraz przy Górczewskiej przy Tesco), wózki peg perego tam są na pewno to i pewnie foteliki, natomiast chicco to chyba najlepiej oblukać w sklepach chicco :)
 
Jezynka sliczne ciuszki, mam taki sam zolty pajacyk w kaczuski-

a reszte kupuje jak na razie jedynie kremowe lub innym neutralnym kolorze.

Choc ciezko jest kompletowac wyprawke nie znajac jeszcze plci.
 
jezynka fajna kolekcja. Widze ze upolowalas cos w Next :)
Ja wczoraj mezusiowi powiedzialam ze tez chyba zaczne jak mi sie uda cos neutralnego wyszukac bo mnie strasznie korci zeby cos miec i chociaz oko pocieszyc :)
 
reklama
Kurcze ja też już bym coś zaczęła kupować, bo będzie mi potrzebna dubeltowa ilość a ciężko tak bez wiedzy o płci. Chyba nawet fajniej sie kupuje z konkretnym nastawieniem...nie wiem...
Jeżynko super trafiłaś te maleńkie ciuszki:happy2:
 
Do góry