reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

A co myślicie o łóżeczkach z funkcją kołyski? Bo ja się poważnie zastanawiam nad takim skoro dzieci tak lubią jak sie je buja...:)
 
reklama
Co do wózka nie muszę kupować bo siostra mi daje po swojej córeczce (wózek ma kolor zielony) z budką dla niemowlęcia i spacerówka także z tym mam spokój ale łożeczko i fotelik samochodowy to kupię juz nowe. Z fotelików samochodowych polecam z maxi cosi są drogie ale najbezpieczniejsze naprawdę polecam. Co do kołysek to nie wiem czy się opłaca bo moja siostra miała i Hania wcale nie chciała w nim leżeć widocznie niezbyt jej sie podobało więc siostra miała niepotrzebny koszt;/
 
P8310237.jpgP8310236.jpgP8310238.jpgP8310235.jpg

moje dotychczasowe łowy :)
 
A co myślicie o łóżeczkach z funkcją kołyski? Bo ja się poważnie zastanawiam nad takim skoro dzieci tak lubią jak sie je buja...:)
Ja się kiedys nad nia zastanawialam, ale po rozmowie ze sprzedawcą i oglądnięciu jej zrezygnowaliśmy. Powody:
- łózeczko w postaci zablokowanej jest mało stabilne a dziecko szybko wyrasta z kołysania i potrzebuje stabilnego łóżeczka.
- dziecko szybko przyzwyczaja sie do kołysania i rodzic ukręca się bicz na siebie, bo musi później wstawać w nocy i przy kazdej okazji kołysać.
 
4444.jpg11.jpg1.jpgA ja powiem wam dziewczyny ze poszłam za rada kolezanek ktore maja male dzieci i narazie zbieram ciuszki od znajomych i dopiero pod koniec ciazy mam zamiar hhfgb.jpgwybrac sie po to czego mi najbardziej brakuje itp bo z kim nie rozmiawiam to kazdy mi sugeruje to ze dzieciatko niesamowicie szybko rosnie i kkk.jpgnawet nie zdarzy czegos zniszczyc a szkoda jest potem rzucic za chwile cos fajnego i nie kiedy nie taniego na dno szafy. A to co juz uzbieralam :)page.jpg1111.jpg
 
A tak z innej beczki dziewczyny co powiedziały byscie o tych profilowanych wanienka chhttp://allegro.pl/profilowana-wanna-wanienka-z-odplywem-prima-baby-i1194322983.html .Ja juz na chwile obecna mimo ze do narodzin Kubusia mam duzo czasu panicznie boje sie pierwszej kompieli a nie chcem nikogo obarczac tym obowiazkiem ale boje sie ze strach da gore i zamiast milego zajecia bedzie to dla mnie wielka udrenka i duzo strachu bynajmniej na poczatku a slyszalam ze teraz wielka pomoca sa wlasnie te profilowane wanienki ale wsrod swoich znajomych mam tylko jedna kolezanke ktora z niej korzystala i nie mam z czym porownac
 
reklama
Do góry