reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
ubranka 14.jpgubranka 10.jpgubranka 12.jpgubranka 15.jpgubranka 13.jpg
 
sonia no ciuszki super :) i już sporo masz :)
ja mam po Alicji bardzo duzo i niektóre nawet ani razu nie ubierane wiec na takiego maluszka nic raczej nie bede kupować bo i tak nie zuzyje tych co już mam :p
 
ja już też mały przegląd zrobiłam po starszym smyku i też sporo mam, bardziej rozmiarowo na 68-74, więc te najmniejsze jeszcze muszę uzupełnić
 
reklama
Co do wózków, to mi się podobają Jane. Ja bym chciała ten model (tylko inny kolor) Jane Unimit + gondola Transporter
ale mój K. chce model z mniejszymi kółkami. Mamy trochę czasu póki co, by wybrać:-)


Widze ze mamy bardzo podobny gust. Mi sie rowniez podobaja Jane.Tylko ze nam zalezy na duzych kolkach tak ze wybralam JANE Slalom Pro Reverse. Mysle o komplecie z transporterem i fotelikiem strata.

Moja koleżanka ma Jane co prawda nie ten model, króry Ty sobie upatrzyłaś, tylko Normand i bardzo sobie tą firmę chwaliła, jeśli chodzi o prowadzenie i wygodę dla malucha :) Druga z kolei ma Slaloma i też jest zadowolona, jest to dobra firma.

Mam pytanko czy widzialas juz te wozki na zywo ? Ja jak na razie tylko w internecie.

goyap, widziałam na żywo Jane Slalom, tylko nie oglądałam dokładnie, bo ja chcę 4 kółka. Prowadzi się leciutko. Tutaj zresztą widziałam bardzo dużo mam z tym wózeczkiem i jest bardzo zwrotny i wygodny w obsłudze z tego co widziałam. Po plaży prowadzi się bardzo dobrze, bo również widziałam. Mi się podoba on również, tylko, że ja chcę małe kółka więc Jane Carrera lub Unlimit:-) Ale tych akurat na żywo nie widziałam.
margoz, gratuluję zakupu, to jest wielka radość kupować ciuszki dla maleństwa:-)

dziewczyny temat wózków, to jest temat rzeka, my mamy po amelce beżowy, wiec dla chłopca bedzie pasował, ale nie w tym rzecz; ile wózków tyle opinii, zastanówcie sie przed wyborem czego oczekujecie, żeby taki sprzet spełniał, czy ma byc wielofunkcyjny, czy lekki, czy siaki i owaki i polecam spacer do sklepu z takim sprzetem, panie które tam pracują, mają doświadczenie i polecą coś napewno, a kupować nie musicie od razu w sklepie, no chyba, że chcecie wyrzucić 3 tysiace na kilka miesięcy:nerd:

oj tak to temat rzeka, pamiętam jak przed porodem córki szukałam wózka, ciężko było. Na pewno odradzam Wam Mikado, kupiłam bostona i jesli chodzi o jazdy po lesie i wertepach to super, ale ogólnie kobylasty ciężko się prowadził trochę taki niedorobiony, sprzedałam go po 4 miesiącach i kupiłam używaną Teutonię, różnca ogromna, Żałuję, ze wcześniej nie podjęłam takiej decyzji. Teutonia to dobra firma, ale znam dziewczyny, które kupił wózki innych firm i też są bardzo zadowolone, dlatgo najważniejsze, aby wybrać wózek, który będzie wygodny dla siebie no i pamiętajcie, przy wyborze nich tatuś też się przymierzy do wózka, aby później nie okazało się, ze rączka za nisko, że mu się niewygodnie prowadzi itd ;)

pamiętajcie też, ze oprócz wózka bardzo ważny jest też fotelik samochodowy, ja na tym punkcie mam świra i jeśli mogę coś doradzić to bardzo proszę Was zwróćcie uwagę, aby przeszedł testy ADAC i był naprawdę bezpieczny ;)
 
Do góry