reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

dziewczyny o pampersach to ja wyczytalam juz sporo i doszlam do wniosku ze madrego na to nie ma. Po prostu trzeba przetestowac i znalezc to co dla dzieciaczka bedzie dobre. Dla jednego beda to Pampers a dla drugiegu Duda czy jeszcze inne. Zostaje metoda prob i bledow. To tak jak z chusteczkami czy kosmetykami do pielegnacji. Jednego dzieciaczka uczula a dla drugiego beda idealne.
 
reklama
dziewczyny o pampersach to ja wyczytalam juz sporo i doszlam do wniosku ze madrego na to nie ma. Po prostu trzeba przetestowac i znalezc to co dla dzieciaczka bedzie dobre. Dla jednego beda to Pampers a dla drugiegu Duda czy jeszcze inne. Zostaje metoda prob i bledow. To tak jak z chusteczkami czy kosmetykami do pielegnacji. Jednego dzieciaczka uczula a dla drugiego beda idealne.

Zgadzam się z Tobą - dlatego zalecają, by kupić dwa rodzaje pieluszek na próbę i obserwować maluszka :)
 
ja juz mam wozek i koła sa skretne...........i niewyobrazam sobie ze moglo by byc inaczej robiac np.zakupy w markecie i borykajac sie z wozkiem miedzy regalami..............a ze bede jakis czas kura domowa to na zakupy bede wybierac sie z synkiem)))
 
Cześć Mamuski :-)
Mam pytanko...czy ktoras planuje zakup chusty??
Ja do niedawna nie byłam przekonana, ale teraz jakos zaczyna mi sie podobac...a Wy co sadzicie?? Macie moze jakis znajomych ktorzy uzywali takie cudo?
 
też uważam, że co dziecko to inna skóra, i trzeba samemu dojść do tego, jaki rodzaj pieluch będzie najodpowiedniejszy
naszego starszego uczulały Huggiesy i Bella, najlepsze były Pampers... zobaczymy jak będzie tym razem
ale na pewno bedą jednorazowe :)))
co do chusty, to ja nie planuję takiego zakupu, jakoś mnie nie przekonują, choć maluszkowi na pewno jest fajnie być tak blisko mamy
ja nie wiem, czy bym się umiała swobodnie poruszać z czymś takim
 
No własnie...fajnie wygląda, lekarze i fizjoterapeuci zalecaja, maluszek jest zawsze blisko ale.....po 1. jest mi zawsze bardzo ciepło i nie wyobrazam sobie dodatkowego grzejniczka w postaci chusty z maluszkiem, po 2. jestem bardzo niska i mam dosyc duzy biust, nie wiem czy maluszkowi bedzie u mnie wygodnie......
 
Właśnie znalazlam ze mozna nawet blizniaki nosic w jednej chuscie ....Zobaczcie jak fajnie :-)

twincradle06.jpgtwinhug06.jpg
 
claudia85, ja planuję zakup tkanej chusty. Byliśmy już z mężem nawet na warsztatach noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Mam koleżanki, które noszą swoje dzieci w chustach i są bardzo zadowolone. Ostatnio też bratowa męża zaczęła swoją córeczkę nosić w chuście. NA początku nie jest łatwo, ale kilka ćwiczeń i mamie oraz dziecku jest całkiem wygodnie i dobrze :)
 
Hej.
Co do pieluch, my używamy Pampersów. Jak do tej pory są najlepsze. Są cienkie i chłonne.
Mieliśmy już Happy, GaGa, jakiś z rossmana i to chyba wszystko ale Pampersy przebijają je całkowicie.
A co do ceny zawsze udaje nam się utrafić na fajne promocje więc nie są takie drogie.

Chustę kupowałam dla synka żeby go wnosić na górę do domu (mieszkaliśmy wtedy na 4 piętrze), a teraz też pewnie będę używała, żeby przetransportować dwójkę dzieci za jedym razem bo wózki mamy w garażu.

Nie nosiłam dziecka ani w chuście ani na spacery bo dziecko swoje jednak waży i szkoda kręgosłupa mi było. No i jak mały się urodził to był lipiec więc i mnie i jemu było gorąco.
 
reklama
A ja mysle ze polis ma racje trzeba sprobowac i znalezc takie ktore nie uczulaja, w dobie pampersow nawet jak by nie bylo ekonomicznie to jakos sie nie widze w praniu i prasowaniu pieluszek, wystarczy ze ubranek bedzie wiecej no i obowiazkow, ale zawsze to wybor rodzicow,
A propo chust moj brat kupil dla swojego malego ale nie wydaje mi sie zeby duzo go w tym nosil wiec my pomyslimy jak sie juz urodzi ;)
 
Do góry