reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

crazy mama bardzo ładne to łóżeczko, o ciuszkach nie wspomnę ;)
fajne macie tam ceny. ja na razie jestem przerażona cenami ubranek dziecięcych w pl. w sumie kosztują tyle co 'dorosłe' ubrania. Raz tylko trafiłam na przecenę w cubusie jak body były po 12zł to wzięłam ;p
Jakie sklepy, strony byście poleciły takie na cieńszy portfel?

Tanie ubranka są w Pepco, tylko dla maluszków jest mały wybór :) Np. body są po 4,99 zł
 
reklama
crazy mama bardzo ładne to łóżeczko, o ciuszkach nie wspomnę ;)
fajne macie tam ceny. ja na razie jestem przerażona cenami ubranek dziecięcych w pl. w sumie kosztują tyle co 'dorosłe' ubrania. Raz tylko trafiłam na przecenę w cubusie jak body były po 12zł to wzięłam ;p
Jakie sklepy, strony byście poleciły takie na cieńszy portfel?

a przeglądałaś giełdę BB? tutaj dziewczyny czasem za kilka groszy ładne ciuszki sprzedają.
 
aniaprzemka chyba najlepsze jest Allegro, gdybym miała córkę na pewno licytowałabym ten zestaw [ NEXT BURBERRY... -Perełki dla Niuni 0-6 90szt] (1244675028) - Aukcje internetowe Allegro duzo ciuszków markowych, które potem za taka sama cenę, w takiej samej aukcji mozesz sprzedać i wychodzisz na zero

Może nie w przypadku tego zestawu, bo super tani nie jest, ale w niektórych przypadkach można część rzeczy dostać w stanie gorszym niż w opisie, więc na zestawy ciuszków z allegro trzeba uważać. Pomijam już fakt, że np. mi się zawsze część ciuszków z zestawu nie podoba. Licytuję przeważnie pojedyncze rzeczy, najczęściej kilka u jednego sprzedawcy.
 
tab masz rację, szczególnie kiepskie sa zestawy dla chłopców, ale w tym dla dziewczynki akurat sporo rzeczy mi sie podoba

z ciekawości czasem przegladam allegro, bo czasem fajne sa rzeczy Burberry, GAPa czy DKNY dla maluszków
ale ja ogólnie juz chyba mam cała wyprawkę dla synka :-) więc zestawów kupować na pewno nie muszę
 
Ja tez polecam c&a. W zestawie można kupić tanio. Ja kupiłam 5szt body z krótkim rękawem za 22zł i śpioszki pakowane po 2szt za 29zł:-)
Polecam jeszcze ta stronkę. Sklep znajduje się na osiedlu gdzie mieszkają moi rodzice: http://www.dziecko.eu/ Maja dobre ceny ubranek, a po za tym można tam mnóstwo innych rzeczy kupić dla dziecka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry