reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

crazymama zaszalalas, ale ciuszki super cudo, łóżeczko też piekne!, z tym rózem to ciezko, bo dla dziewczynek pelno tego w sklepach, a moj M nie chce zeby mala chodzila w samym rozu wiec trzeba pomyslec nad innymi, ja wczoraj wieczor obmyslilam, że pokoj pomaluje na zolto, tylko sciane przy oknie pomaluje na braz i mis na jednej scianie bedzie namalowany brazowy, zyrandol sloneczko z ikei, dywan w brazie no i na razie tyle mysle dalej :D
 
reklama
Ja przenioslam Tymona do drugiego pokoju jak mial 2 miesiące... teraz nie wiem jak bedzie, zalezy czy dziecko bedzie przesypialo cala noc, czy bedzie sie budzilo, ale pokoj beda mieli wspolny z Tymonkiem :-):-) na razie lozeczko dla dzidziusia i sofa dla Tymona po jakims 1,5 roku lozko pięrowe ..
 
Ja mialam chlopcow w 2 pokoju od poczatku bo bysmy sie nie zmiescili z lozeczkiem w naszym.Takie sa niestety mieszkania w bloku wiec znam wasze rozterki.Teraz zamierzamy postawic lozeczko w naszej sypialni na pierwsze 3 miesiace.Latwiej dla mnie ze wstawaniem w nocy a potem Gabrysia wyladuje po drugiej stronie korytarza w swoim pokoju.
Ligotka ja poniewaz mam dosc niebieskiego i zielonego w samochody teraz mam kremowe,rozowe ,filetowe i zolte szmatki dla malej.Odcieni tych kolorkow jest tyle ze nie musi byc wszystko wscieklo rozowe ale np.biale body w rozowe serduszka itp.
Huhu odnosnie ciuszkow to trafilam na wielka wyprzedaz w jednej z sieci amerykanskich hipermarketow.Oni prowadza cala serie Granimals dla chlopcow i dziewczynek.Bodziaki z misiami sa takie slodziutkie ze szok.Ciezko wyjsc ze sklepu.Np takie fakt ze dla chlopcow ale tez ladniusie
Walmart.com: Garanimals - Newborn Boys' Organic Cotton 4-Piece Mix-and-Match Sets: Clothing
Walmart.com: Garanimals - Newborn Boys' Organic Cotton 4-Piece Mix-and-Match Sets: Clothing
Walmart.com: Garanimals - Newborn Boys' 4-Piece Mix and Match Set: Clothing
Ale wiesz jak to jest.Tobie podobaja sie amerykanskie body a mi polskie wozki.Tylko tyle ze wysylka z polski do usa do najtanszych nie nalezy i moge sobie zapomniec o prowadzeniu takiego polskiego cadillaca...
 
Właśnie byłam w h&m'ie i kupiłam z moim W dla naszego synka na "dzien chlopaka" ten brązowy misiowy kombinezonik z uszkami i ogonkiem :) Przesłodki jest :)
 
Crazy mama - super ciuszki i śliczne łóżeczko

My tez juz sporo mamy, wózek, pościel i wypełnienie mam po córci starszej, i sporo ciuszków juz mam bodziaki, spodenki bluzeczki, kombinezon z uszkami :) no troche tego jest a i butelki i smoczki tez juz mam :)
 
Ostatnia edycja:
crazy mama bardzo ładne to łóżeczko, o ciuszkach nie wspomnę ;)
fajne macie tam ceny. ja na razie jestem przerażona cenami ubranek dziecięcych w pl. w sumie kosztują tyle co 'dorosłe' ubrania. Raz tylko trafiłam na przecenę w cubusie jak body były po 12zł to wzięłam ;p
Jakie sklepy, strony byście poleciły takie na cieńszy portfel?
 
aniuprzemka skads to znam, wczoraj bylam na zakupach, chcialam kupic cos malej ale sukieneczki za 60 - 70 zl to przesada ;), moja mama ma zasade ze jak zawsze robi jakies zakupy to szuka jakis wyprzedazy i promocji i kupuje jak znajdzie okazje wiec chyba musze sie tez rozgladac, a propo bodów to widzialam za 12zl w C&A,
ja robie liste potrzebnych rzeczy dla dziecka, do jego pokoju i dla mamy, moj M sie wczoraj z tego usmial, że jego nie uwglednilam ;) no i bede powoli zbierać buziaki
 
reklama
wiecie co, ja jeśli chodzi o bodziaki, to nie kupuję tych najtańszych, bo takie "porzadniejsze" jest szansa, że się nie rozwlecze po pierwszym praniu
natomiast jeśli chodzi o ubiorki wierzchnie, to nieraz fajne rzeczy, niezniszczone i taniutkie można wylicytować na allegro, ja ostatnio zakupiłam tam:
ŚLICZNY KOMPLET DLA CÓRCI r.62 cm (1244277910) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
ST.BERNADR FOR DUNES * ŚLICZNA NOWA * ROZ 3-6 M-C (1237099484) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
sukieneczka śliczna dżinsowa 3-6 m-cy (1236959339) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
Sliczna bluzka ze spodniami dla dziewczynki 3 m (1239678195) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
trochę zaszalałam :))
 
Do góry