reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Przeczytałam ten artykuł i zgodzę sie z Anja26, jest to opinia sprzedawcy. Każdy sprzedawca, powie, że jego materac jest najlepszy, szkoda tylko, że krytykuje aż tak inne materace, bo mnie ten artykuł nie przekonuje wręcz odrzuca. Taki element reklamy negatywnej. Najpierw coś innego skrytykować, wyśmiać, obrazić itd a potem napisać jak to jego jest the best.
Sama nie wiem jaki materac kupię. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam.
 
reklama
Przeczytałam ten artykuł i zgodzę sie z Anja26, jest to opinia sprzedawcy. Każdy sprzedawca, powie, że jego materac jest najlepszy, szkoda tylko, że krytykuje aż tak inne materace, bo mnie ten artykuł nie przekonuje wręcz odrzuca. Taki element reklamy negatywnej. Najpierw coś innego skrytykować, wyśmiać, obrazić itd a potem napisać jak to jego jest the best.
Sama nie wiem jaki materac kupię. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam.


i to jak krytykuje matki az nie milo sie to czyta
 
Jakos nie zauważyłam żeby ten pan sprzedawał materace piankowe.....
Zreszta nieważne...nie chodzi o to zeby sie teraz przegadywać...kazda z nas ma prawo miec inne zdanie na ten temat...mnie przekonuje....nie wiem czy chcialabym wieksza czesc dnia leżeć na włóknach kokosa czy gryce .......??
 
margoz - pisałaś ze chcesz kupić łóżeczko z szufladą a miałas juz takie ?? Bo jesli nie to idz do sklepu i przymierz się do niego :tak: dla mnie są strasznie niewygodne bo przeszkadza ta szuflada w dojściu do łóżeczka:-( - ale moze miałaś i ci nie przeszkadza - w każdym razie pisze bo mozna nie zwrócić na to uwagi a potem mozna żałować

co do materaca na pewno nie kupię twardego bo ja na takim spać absolutni nie moge potwornie bolą mnie plecy jak na takim spie wiec i dziecka nie bede takim uszczęśliwiać ale odpada tez zupełnie miekki - mam zamiar wybrać taki średni - dla nas mamy sprężynowy kieszeniowy na uwadze bo zwykły sprężynowy tez jest troche do kitu po pewnym czasie sprężyny zaczynają trzeszczeć:sorry2: - dla dzieci trez śa te kieszeniowe muszę poczytać o tym
 
Ostatnia edycja:
margoz - pisałaś ze chcesz kupić łóżeczko z szufladą a miałas juz takie ?? Bo jesli nie to idz do sklepu i przymierz się do niego :tak: dla mnie są strasznie niewygodne bo przeszkadza ta szuflada w dojściu do łóżeczka:-( - ale moze miałaś i ci nie przeszkadza - w każdym razie pisze bo mozna nie zwrócić na to uwagi a potem mozna żałować

co do materaca na pewno nie kupię twardego bo ja na takim spać absolutni nie moge potwornie bolą mnie plecy jak na takim spie wiec i dziecka nie bede takim uszczęśliwiać ale odpada tez zupełnie miekki - mam zamiar wybrać taki średni - dla nas mamy sprężynowy kieszeniowy na uwadze bo zwykły sprężynowy tez jest troche do kitu po pewnym czasie sprężyny zaczynają trzeszczeć:sorry2: - dla dzieci trez śa te kieszeniowe muszę poczytać o tym

nie miałam takiego łóżeczka, więc dzięki za radę, teraz to rzeczywiście się zastanowię
myślałam, że zyskam dzięki temu trochę miejsca na klamoty
 
Jakos nie zauważyłam żeby ten pan sprzedawał materace piankowe.....
Zreszta nieważne...nie chodzi o to zeby sie teraz przegadywać...kazda z nas ma prawo miec inne zdanie na ten temat...mnie przekonuje....nie wiem czy chcialabym wieksza czesc dnia leżeć na włóknach kokosa czy gryce .......??


mnie kompletnie nie przekonuje szczegolnie dlatego ze po pierwsze niby skad jego info, wlasnia opinia i nic innego, a po drugie sposob w jaki krytykuje
i jak najbardziej sie z nim nie zgadzam jesli chodzi o te najtansze szcztuczne piankowe materace, wkoncu to sama chemia i wydaje mase toksycznych oparow ktore moga dziecku zaszkodzic, alergia, poproblemy z oddychaniem a nawet czytalam opinie ze moga spowodowac smierc lozeczkowa

ja mam zamair kupic dziecku organiczny materac, okryty bedzie okryty w 100% ograniczna bawelne, a w srodku jeszcze nie jestem pewna czy mieszanka koksowa, czy naturalny lateks, czy sprezynowo kieszonkowy czy jeszcze cos innego. Nie wiem dokaldnie musze wiecej na ten temat poczytac, ale wiem ze bedzie twardszy bo ja taki lubi i sadze ze sie lepiej spi i lepiej dla kosci. Zreszta z tego co czytam to lekarza tez sadza ze niemowlaki powinny spac na twardszym. Sadze ze wybor materaca jest o wiele wazniejszy niz mebli, wole wydac wiecej na materaz zeby sie dziecku lepiej spalo. Bo jednak sen jest najwazniejszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny mam pytanie, szczególnie do doświadczonych mam ;-)
moja mamuśka chciała mi zrobić niespodziankę i kupiła dwa kombinezony w sklepie CUBUS, sa fantastyczne, ciepłe z osłonkami na stópki i dłonie, ale rozmiar jednego to 68 cm a drugiego 74 cm wydaje mi się, ze 74 to juz się nie przyda na pewno, bo junior tyle będzie miał cm w lato, co myślicie?
Rachunku mama nie wzięła i nie mozna zamienić, więc zastanawiam się czy nie sprzedać na allegro, tylko podpowiedzcie mi proooszę, czy sprzedawać 74 i 68 czy tylko 74 ?
 
dziewczyny mam pytanie, szczególnie do doświadczonych mam ;-)
moja mamuśka chciała mi zrobić niespodziankę i kupiła dwa kombinezony w sklepie CUBUS, sa fantastyczne, ciepłe z osłonkami na stópki i dłonie, ale rozmiar jednego to 68 cm a drugiego 74 cm wydaje mi się, ze 74 to juz się nie przyda na pewno, bo junior tyle będzie miał cm w lato, co myślicie?
Rachunku mama nie wzięła i nie mozna zamienić, więc zastanawiam się czy nie sprzedać na allegro, tylko podpowiedzcie mi proooszę, czy sprzedawać 74 i 68 czy tylko 74 ?

A ja podepnę się pod prośbę - trochę ją rozszerzę.
Proszę o podpowiedź jaki jest wzrost maluszka w poszczególnych miesiącach (tak orientacyjnie oczywiście). Będzie to dużą podpowiedzią w jakie ubranka celować, żeby np. nie zaszaleć z letnimi sukienkami na zimę itp. ;-)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie, szczególnie do doświadczonych mam ;-)
moja mamuśka chciała mi zrobić niespodziankę i kupiła dwa kombinezony w sklepie CUBUS, sa fantastyczne, ciepłe z osłonkami na stópki i dłonie, ale rozmiar jednego to 68 cm a drugiego 74 cm wydaje mi się, ze 74 to juz się nie przyda na pewno, bo junior tyle będzie miał cm w lato, co myślicie?
Rachunku mama nie wzięła i nie mozna zamienić, więc zastanawiam się czy nie sprzedać na allegro, tylko podpowiedzcie mi proooszę, czy sprzedawać 74 i 68 czy tylko 74 ?

jeszcze zależy jaki to kombinezon, czy taki, w którym są nogawki na nóżki, czy nie... w tym pierwszym przypadku, rozm. 74 możesz z miejsca sprzedawać, bo na 100 % będzie za duży, a jeśli chodzi o 68, to raczej też będzie za wielki, bo rodzimy pod koniec zimy, więc myślę, że góra 1,5 miesiąca w takim kombinezonie pochodzi...ja akurat mam taki bez nogawek rozm. 62/68, też wydaje mi się ciut za duży, ale z racji tego, że nogawek brak, to jakoś przelatamy
 
Do góry