reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
A ja w ramach nagrody za dobrze przebyte badanie na glukoze poszłam dzisiaj do pobliskiego lumpka.
Kupiłam kolejny spiworek, ale był tak super i za jedyne 5 zł, że nie mogłam się oprzec. Mąz na powitanie powiedział, że mamy już dwa :)) Ale ten akurat jest wiekszy troche i cieńszy wiec będzie na lato.

DSCF0053.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpgoraz pajacyk DSCF0054.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg
 
W biedronce są naklejki http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.01.10/02/06_b.jpg
Nie mogłam się zdecydować i kupiłam dwa wzory :-)


Dziewczyny, macie już smoczki dla Waszych Maluchów? Ja mam jeden, taki z zestawu TT. Dziś oglądałam też inne i pojęcia nie mam co brać i czy w ogóle. Wiem, że u mnie w szpitalu za smoczek gonią. A jak Wy do tego podchodzicie?
 
Ostatnia edycja:
rachell u mnie na szkole rodzenia polozna powiedziala ze smoczek jesli juz to po 6 tygodniu zycia. Wiec ja tak po prostu zrobie :) Ja jestem przekonana do tych smoczkow przezroczystych TT i bede sie ich trzymac :)
 
Ja smoczek spakowałam z rzeczami na wyjście dla malucha. Wiem, że w szpitalu nie popierają smoczków, więc jakoś nie mam odwagi wziąć na początku :)
 
ja mam smoczki aventu i narazie nie bede brała a jak bedzie potrzeba to mąz mi przywiezie w końcu i tak bedzie u nas kazdego dnia... no a u nas w szpitalu pozwalaja na smoczki od razu, ja nawet z Alą to nie miałam na poczatku a babka mi powiedziała, żebym jej kupiła bo ma silny odruch ssania...
 
dzięki rachell za info o te naklejki z biedronki, akurat dziś byłam i bardzo mi się podobały, ale nie mogłam się na konkretne zdecydować, bo wszysstkie były bardzo ładne!ale jedne wybrałam hehe

ja smoczek mam jeden, ale czy będe używać od razu to się okaże "w praniu":-D
 
ja mam nawet na liscie rzeczy do szpitala napisane "ewentualnie smoczek". Ale połozne powiedzialy, że w razie wizyt lekarza chowamy :))
czytałam juz rózne opinie o smoczkach a moja jest taka, ze nic na siłe, traktuje go jako uspokajacz tylko w razie duzej potrzeby mojego dziecka. Do szpitala spakowałam a czy uzyje zobaczymy. Wzielam taki firmy MAM a w domu mam jeszcze NUK.
 
reklama
Ja smoczek na pewno kupię i zabiorę do szpitala a czy dziecku się przyda to się okaże. Bo tak sobie kiedyś z kimś rozmawiałam, że jak dziecko ma wisieć na cycku bo chce sobie possać, to lepiej naprawdę podać ten smoczek nawet przed 6 tż. Są dzieci co smoczków nie zawsze potrzebują a inne preferują. wszystko wyjdzie po porodzie :-)
 
Do góry