reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

zanbab to wy macie drozsze ciucholandy niz nasze, bo u nas body 4zl, u mojej mamy 2zl... A ja wczoraj kupilam malej w ciuszku ogrodniczki i sweterek ;) wreszcie mi sie cos elegantszego udalo dostac, bo tak to tylko body, pajace, koszulki... No i dalam 12 zl za obie rzeczy :)
 
reklama
Ja mam zwykłą wanienkę z Ikei, którą dostałam gratis do łóżeczka i koleżanka na dniach ma mi wysłać właśnie Ondę. Ona była bardzo zadowolona z tej profilowanej. Podobno dużo łatwiej wtedy wykąpać dziecko samodzielnie jeżeli jest taka potrzeba. Na machanie nogami jest kupa miejsca (nagrała filmiki z kąpieli, więc widziałam). Nowej bym pewnie nie kupiła, bo by mi było szkoda kasy. Będę miała dwie, więc potem już w praniu się okaże, która mi bardziej pasuje.
 
zanbab to wy macie drozsze ciucholandy niz nasze, bo u nas body 4zl, u mojej mamy 2zl... A ja wczoraj kupilam malej w ciuszku ogrodniczki i sweterek ;) wreszcie mi sie cos elegantszego udalo dostac, bo tak to tylko body, pajace, koszulki... No i dalam 12 zl za obie rzeczy :)

Ja ostatnio w lumpeksie kupiłam 14 ciuszków i zapłaciłam za nie całe 12zł ;)
 
Oj to mój ciuchland ekskluzywny i drogi, ale może dlatego, że mają wyselekcjonowane rzeczy najlepszych firm i jakości, wiekszość nówek, no i z trendami modowymi na czasie (jesli chodzi o ubrania dla mnie :-)), więc szukać dużo nie trzeba i raczej nie trafi się na rozciągniete i poplamione ubranka. No ale coś za coś: body 4-8zł, pajacyki, spódniczki, spodnie 10-15, kurtki, kombinezony 25-35zł, za bluzę koszulową synka dałam akurat mało, bo tylko 10zł, a za taka w syku musiałabym dać ponad 50zł :-)
 
Ja byłam wczoraj i kupiłam śpiworek Disneya za całe 2 zł :))

spiworek.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpgJutro też chce iśc (nowa dostawa) ale mąż twierdzi, że mam już dość tych ciuchów. Ja myślę, że ciagle mało i w lumpie kusi mnie to, że idąc tam nigdy nie wiem co znajdę i zawsze mysle, że czeka tam na mnie coś super :) heheh Uzależnienie :))

A znalazłam jeszcze na allegro fajne obrazki, np alternatywa naklejek o które się obawiamy, że zostawią ślady na scianie
SUPER PREZENT OBRAZKI 25x30x2cm 90 WZORÓW! (1402314241) - Aukcje internetowe Allegro
 
Dziewczyny, co do wanienek, to naprawdę zleży od dziecka. Noworodka lepiej kąpało mi się w takiej dużej, prostej, na leżaczku. Odkąd synek zaczął siadać, kąpie go w takiej jak pokazała Doriss-Prima Baby. Synek ma już dwa lata i nadal uwielbia sie w niej kąpać. Siedzi sobie z tej strony bez profilu, a główke mu myję po stronie profilowanej. Dzięki temu uniknęlismy płaczu związanego z myciem główki. Jak widać taka wanienka może naprawdę dłuuuuugo służyć. Przy dwójce dzieci szybciej zamierzam je kąpać w duzej wannie, oczywiście razem :-)
 
Ja mojemu powtarzam ze z dzieckiem nie pojde, wiec musze teraz chodzic po lumpkach, szkoda ze u nas te lumpki to maja malo ciuszkow dzieciechy, bo kiedys bylam w centrum Katowic to tam dwa obok siebie a mieli cala mase ciuszkow dla dzieci, a ja sie spieszylam wtedy no i zlapalam co pod reka bylo :)
 
ja też jestem za zwykłymi wanienkami bez tych wkładek i profilowań, jeśli jest ślisko, można pieluszkę wyłożyć na dni i dzidzia się nie ślizga, a potem może sobie usiaść i powierzgać czy pobawić się w wodzie... poza tym jest cieplej, jak woda zakrywa ciałko
 
ehh mam zagwostkę z tą wanienką... Pewnie jednak zdecydujemy się na tradycyjną, bo mąż jest jej zwolennikiem, a zapowiedział, że to on będzie kąpać małą:tak: Ale raczej zdecydujemy się na większą, tj. 100 cm + stojak. Jeśli okaże się niewygodna, to najwyżej wtedy dokupimy profilowaną wkładkę. Cóż, sami musimy wszystko przetrenować, bo jestem świadoma, że każdy dzieciaczek ma swoje preferencje.
 
reklama
Co do wanienki to kupiłam taką zwykłą z Ikei, myśle że będę zadowolona.

Dzisiaj będę robić tradycyjne zakupy spożywcze więc przy okazji pewnie coś znowu kupię dla małej:)
 
Do góry