reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

ja w poszukiwaniu naklejek znalazłam takiego producenta

NAKLEJKI ŚCIENNE i SZABLONY MALARSKIE - drzewa :: www.naklejkolandia.pl

- chyba skorzystam , bo widzę ,że są bardzo elastyczni (robią różne kolory i wielkośći i z tego co porównuję to ceny przystępne , a wg opinii z allegro -same pozytywy) - obym nie przesadziła:-) bo znając mój zakupoholizm poł domu chyba obkleję naklejkami...



a w temacie wózkowym - pochwalę się ,że własnie dostałam zaległy gratis do zakupionego wózka
o - takie coś - nawet w tym kolorze

http://www.abobo.pl/index.php?products=product&prod_id=170

ciesze się jak cholerka , bo jestem 100zł do przodu :-)...które i tak dziś wydałam na pierdoły....

śpiwór jest wielki i chyba nawet 2 letnie dziecko w niego wejdzie - do spacerówki lub na sanki - a póki co ma odczepiany doł i ściąganą górę ,żeby go troszkę pomniejszyć ....normalnie cieszę się jak dziecko:-D
 
reklama
dziewczyny czy któraś z was chce uzywac pieluszek wielorazowych?
bo ja się zastanawiam, ale im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie..
może któraś z was mi coś doradzi?
 
ja też za wielorazowe podziękuję wole jednorazówki zmieniać co chwilkę niż bawić sie w pranie o gotowanie tetrówek;)
 
reklama
potwierdzam!!! też nabyłam pare fajnych ciuszków na większe rozmiary.

PS. Sonia świetny avatar

Sonia rzeczywiscie avatar sliczny, poprzedni tez bardzo mi sie podobal! A gdzie wy macie tego mothercare??


Dziękuję dziewczynki, zrobiłam sobie sama sesję zdjęciową-brzuszkową i jestem zadowolona, mam pamiątkę i 200 zł w kieszeni, wolę mieć fajną sesję już jak maluszek będzie na świecie ;-)
wkleję na innym wątku moje zdjęcia z domowej sesji :-p
 
Do góry