reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Cristal to jednak kupimy pewnie też Romera, twoja opinia mnie juz prawie całkiem do niego przekonała :) Dzięki wielkie!

A co do parasolki to dzięki wiekie, póki co jeździmy w x-landerze ale pewnie później kupimy jeszcze parasolkę. Na razie zbędny wydatek bo Krzysiek dziecko z ADHD nie jeździ w wózku, nic tylko staje i chodzi.
 
reklama
Wiolcia ja z czystym sumieniem polecam fotelik MaxiCosi Tobi. Mamy dla starszej córki. Jest od 9-18kg. Ma bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych. Bardzo wygodny. Fajnie dociągają się pasy. Rozkłada się do spania 5 pozycji. Tapicerka jest oddychająca taka hmmm dziurkowana. W foteliku dla Alka mamy tapicerkę taką jak w wózku i to jest totalna pomyłka.

PS. Ale Krzysio to przystojniak ajajajjjjj..... :)
 
A ja niestety mimo, że mniej bezpieczny zdecydowałam się na britax evolva plus ROMER BRITAX EVOLVA 123 PLUS 9-36 5xKOLOR 3xGRATIS (1670399698) - Aukcje internetowe Allegro, niewiele jeżdzimy samochodem w dalekie trasy (powyżej 300 km), więc myślę, że wystarczy. Nie stać mnie, żeby za dwa - dwa i pół roku wymieniać znowu fotelik za 900 zł. Uważam, że lepiej kupić dobry (a za taki uważam britaxa) 9-36 kg niż dwa chicco czy inne coneco.
 
No i niby decyzja była podjęta, ale nastąpiły zmiany - tylko krowa nie zmienia zdania ;) W sklepie wywiązała się dyskusja, więc wróciliśmy do domu przegadać sprawę. Chciałabym poznać też waszą opinię. Otóż wybo jest między britax first class 0-18 kg, a romer king plus 9-18 kg. Ten pierwszy kosztuje 599, a drugi 710. I co myślicie?
 
Widzialam w sklepie ten wozek MYLO - i te kolka sa takie zamkniete i dziwny odglos przy jezdzeniu wydaja - jakby byly z wozka zabawkowego :szok:

My sie zdecydowalismy na Babydesign Walker z 2011 - nie jest to parasoleczka, no ale mniejsze niz Jedo bartattina i do tego ma tacki na ktorych mi zalezy.
A ze mieszkam na parteze to mi waga nie przeszkadza.


Uploaded with ImageShack.us


Na stolik do karmienia tez poluje, chcialam taki w materialowej impregnowanej tapicerce, no ale nie ma takiego jak chce i kupie z tych tanszych ceratowy.
bo stolik i krzeselko drewniane Zuzka juz ma - kupione w ikea.
 
kliwia ja mam BD Trawel po Zuzi i nie polecam tej firmy. Totalnie się rozklekotal budka skrzywiła od składania i pękła. Skrzypi strasznie i się rozklepkotał na boki. Kółka po deszczu nie chcą skręcać i jadą na wprost. Tapicerak wyblakła od słońca i zamiast być czarna jest w brązowe plamy. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać.
Mam nadzieje że akurat ten model co wybrałaś z 2011 może konstrukcyjnie jest lepszy. Ja kupowałam 2 lata temu. Masakra. Oglądałam ostatnio nowy model BD sprint. Podczas oglądania koło odpadało cały czas co mnie zniechęciło już zupełnie do tej firmy.
Wózki mają ładny design ale jakość kiepska.
Może lepiej trafisz ode mnie :)
 
No i niby decyzja była podjęta, ale nastąpiły zmiany - tylko krowa nie zmienia zdania ;) W sklepie wywiązała się dyskusja, więc wróciliśmy do domu przegadać sprawę. Chciałabym poznać też waszą opinię. Otóż wybo jest między britax first class 0-18 kg, a romer king plus 9-18 kg. Ten pierwszy kosztuje 599, a drugi 710. I co myślicie?
Biorąc pod uwagę testy zderzeniowe to polecam romera king plus, Britax 0-18 kg źle wypada w testach. Poczytałam sporo o tych modelach i w opiniach też wypada lepiej.

Misia dziękuję ogroooomnie :-)
 
Hejcz - a nie myślałas o używce? My mamy Romera king plus używanego za 200zł. Obecny - maxi cosi cabrio fix też używkę za 200zł kupiliśmy. Oba wyglądają jak nówki, a kupione za ułamek ich ceny.
 
reklama
Hmmm wiadomo używane duuużo tańsze ale z drugiej strony musisz wiedzieć czy fotelik nie bral udziału w żadnej kolizji bo jesli brał to nie nadaje się do użytku. Dlatego boję się kupować używanych fotelików :(
 
Do góry