reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Też się zastanawiałam nad tymi kosmetykami typu dobranoc ale ja nie cierpię lawendy:baffled:!!! Mam oliwkę johnsona, miałam ich kilka i ta mi najbardziej pasuje. Teraz mamy wersję z aloesem.
 
Ja jakiś czas temu zakupiłam kojec Baby design PLAY.. taki oto: Nowy Kojec Baby Design PLAY 2011+Wys.0zł (1677679769) - Aukcje internetowe Allegro - kolor zielony, bo nam do ścian pasuje :)
Jestem straszliwie zadowolona. Kojec naprawdę duży. Jeżeli ktoś ma miejsce to polecam.
Ma wymiary 1mx1m (tak tam piszą, ale na moje oko to jakieś 1,5mx1,5m :p). Standardowe łóżeczko turystyczne bodajże 1,2mx0,6m.


Na początku czerwca kupiłam jeszcze krzesełko do karmienia Caretero. Takie jak na tej aukcji - brązowe: KRZESEŁKO DO KARMIENIA CARETERO RoYo+Wys.0+GRATISY (1662572732) - Aukcje internetowe Allegro
Również polecam. Prałam już siedzisko, bo mały bardzo się lubi wycierać o nie. Wygląda jak nówka ze sklepu.

Kojca się naszukałam, a kupno krzesełka to w sumie była decyzja w 5 sekund. Byłam z małym kupić coś na wesele i jak to kobieta wróciłam bez ciuszków, ale z krzesełkiem :D. Bałam się, że tak w sumie nawet nie zobaczyłam czy były inne lepsze, ale jak tak patrze w necie to wszystkie takie same tylko inna naklejka producenta :)
 
Kupiliśmy dziś parasolkę Mylo, wygląda identycznie jak Cybex i w zasadzie jest jego kopią. Solidny wózek, waży 7kg, więc do najlżejszych nie należy, ale nie jest źle. Duże kółka, dobra amortyzacja, rączki ma dwie, ale są regulowane w każdym kierunku, rozkłada się prawie płasko, generalnie jestem zadowolona, choc parasolki mi się raczej nie podobają.
Obejrzeliśmy tych parasolek multum i mogę się podzielic wrażeniami - może się komuś przyda;-)
Wózki na które warto zwrócic uwagę:
Maclaren Quest
zalety: leciutki, solidny, super jakośc, pasek na ramię
wady: cena (900zł), małe kółka, brak osłonki i folii, nie rozkłada się na płasko
Maclaren techno
zalety: solidny, super amortyzacja, super jakośc, pasek na ramię, dodatki
wady: cena (1300zł)
Inglesina
zalety: solidny, super jakość, rozkładany płasko, stos. lekki
wady: brak
Bebe Confort Viva
zalety: solidny, rozkładany płasko, cena
wady: słaba amortyzacja
Espiro Magic
zalety: super amortyzacja, płasko rozkładany, pojedyncza rączka
wady: średnia jakośc, cienki materiał

Rozczarowujące:
Quinny zapp (wady-cena!, niezbyt gruby materiał, brak regulacji siedzenia; zalety - wygląd;-)), X-Lander XS (dużo reklamacji - m.in. budka na plastikach, które często pękają, zalety - cena)
 
reklama
Widzę cristal, że zrezygnowałaś z peppa ;) Mojego koloru też ciągle nie ma, więc chyba po lipcowej wypłacie kupię fioletowy. Chyba nie jest za bardzo damski, co?
 
Do góry